Laminátové podlahy

V každém bytě, domě, kanceláři, obchodě, restauraci, bance a jiných interiérech je nutno dříve či později řešit nové podlahy nebo renovaci stávajících podlahových krytin. Zajímavým a finančně méně náročným řešením jsou laminátové podlahy. Jedná se o jedny z nejprodávanějších podlahových krytin posledního desetiletí a společnost Podlahy Praha Vám může nabídnout mnoho typů těchto praktických podlahovin.

Laminátové podlahy jsou vhodným řešením prakticky pro všechny typy interiérů

Laminátové podlahy můžeme obecně dělit podle zátěže použití na bytové a komerční. Dále v bytových prostorách uvažujeme o tom, jaké bude zatížení podlah v jednotlivých místnostech. Podle tohoto aspektu doporučujeme našim klientům nejvhodnější řady laminátové podlahy.

Renomovaní výrobci dodávají na náš trh rozsáhlé řady tohoto typu podlahových krytin. Zákazník se mezi nimi může orientovat nejen podle požadovaného dekoru, ale také podle deklarované zátěžové třídy. V široké nabídce si lze vybrat nejen laminátové podlahy pro běžné použití v bytovém prostoru, ale i v provedení, určené pro namáhané komerční prostory. Do komerčních prostor volíme vždy podlahy s deklarovanou nejvyšší zátěží, určenou právě pro tento typ provozu. Správnou volbou zátěžové třídy zajišťujeme co nejdelší životnost nových podlah. 

Laminátové podlahy vytvoří útulné prostředí

Nesporným kladem laminátové podlahy je její velmi přijatelná cena, velmi snadná a rychlá montáž, široká škála dekorů, povrchových úprav a rozměrů lamel. Podlaha v tomto provedení nemusí vždy nutně vypadat jako klasické prkno, může mít dekor parket, podlahových palubek, kamene, dlažby nebo třeba abstraktních vzorů. V naší nabídce se můžete setkat nejen s klasickými rozměry lamel laminátových podlah, ale můžeme Vám nabídnout i extra velká prkna nebo formát obdélníkových dlažeb.

Ke každému dekoru laminátových podlah z naší nabídky umíme zákazníkům doporučit ucelenou řadu doplňků, kterými jsou například vhodné podložky, soklové a přechodové lišty nebo systém údržby. Většina výrobců těchto podlah ve svém portfoliu zahrnuje pohledové doplňky řešené přímo v dekoru dané podlahy.

Laminátové podlahy – pokládka

Laminátové podlahy se montují systémem, který je nazýván jako zámkový plovoucí. Jedná se o pokládku pomocí zámků (vyřezávaných drážek), umístěných na všech stranách jednotlivých lamel. Lamely spojené zámky se kladou na kročejovou izolaci, umístěnou na paronepropustné folii na pevném rovném podkladu. Pokud si klient vybere kvalitní laminátové podlahy a nechá si je profesionálně položit podle přesného technologického postupu montáže, bude odměněn příjemnou levnou podlahou. 

Společnost Podlahy Praha s.r.o. prodává a montuje nejen laminátové podlahy, ale i další podlahové krytiny. Ke každé podlaze umíme našim klientům nabídnout vhodné doplňky k instalaci i správné přípravky na denní čištění a údržbu. Nabízíme rovněž kompletní servis pro laminátové podlahy, které sami dodáváme, i pro ostatní typy podlahových krytin. Volbou vhodné údržby a správným přístupem k jejich používání prodloužíte životnost svých podlah.

Výhody laminátové podlahy

  • Nízká pořizovací cena
  • Možnost výběru z široké škály dekorů
  • Rychlá montáž
  • Zdravotní nezávadnost
  • Snadná údržba
  • Vysoká odolnost
  • Vhodná podlaha na teplovodní podlahové vytápění

Laminátové podlahy - skladba

  • Pochozí vrstva, která tvoří pohledovou část laminátové podlahy a která určuje charakter podlahy je tvořena odolnou dekorativní folií.
  • Nosná vrstva je vyrobena z HDF desky, opatřené na všech stranách zámky.
  • U některých laminátových podlah je na spodní straně nosné desky instalována kročejová izolace.

Laminátové podlahy  - co všechno Vám můžeme nabídnout

Naše společnost Podlahy Praha, s.r.o. dodává a pokládá laminátové podlahy, které jsou vyráběny u renomovaných evropských výrobců těchto podlahových krytin. Jedná se o produkty vysoké kvality ve velmi širokém spektru dekorů. Naše klienty dokážeme zaujmout také velkým rozsahem cenových variant těchto podlah. Další výhodou naší nabídky je rozsáhlý výběr doplňkových komponentů, kterými jsou soklové lišty, přechodové lišty, hrany a podložky pod tyto laminátové podlahy.

V podlahovém studiu naší společnosti Podlahy Praha, s.r.o. v ulici Komunardů 38, Praha 7 se setkáte s ochotnými profesionály, kteří se dlouhodobě podlahám věnují a rádi Vám odborně poradí a upozorní Vás na většinu pozitivních i negativních aspektů při pořízení laminátové podlahy. Umíme Vám poradit s vhodnou volbou podlahy a doplňků přesně podle Vašich požadavků, charakteru řešených prostor a účelu užití. Valnou většinu námi nabízených podlahových krytin můžete v našem studiu prozkoumat na vzorcích.

Podlahy Praha, s.r.o. není pouze prodejcem podlah, dokážeme Vám nabídnout dodání a kompletní servis při montáži laminátové podlahy včetně následné údržby. Naši specialisté Vám pomůžou podlahu vybrat, zaměří ji a navrhnou její pokládku nebo renovaci či údržbu. Disponujeme proškolenými odborníky ve svém oboru. Naším cílem je Vaše spokojenost. Svým zákazníkům zaručujeme seriózní smluvní podmínky, profesionální úroveň nabízených činností a v kompletní záruční a pozáruční servis.

Věříme, že Vás dokážeme inspirovat při výběru laminátové podlahy

Uvažujete o nové podlaze?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám
+420 702 013 119
Zavolejte nám

×