Čistící prostředky na vinylové podlahy

I vinylové podlahy se musí udržovat, vhodné čisticí prostředky na vinylové podlahy Vám rádi nabídneme

Dnešním trendem v oboru podlah jsou krytiny z vinylu, které vidíme téměř na každém kroku. Tyto podlahy jsou fenoménem současnosti v oblasti stavebnictví. Velice oblíbená vinylová podlaha si získala své příznivce hlavně díky širokému spektru použití, rozsáhlé nabídce dekorů, a v neposlední řadě i pro svou relativně nízkou pořizovací cenu. Oblíbenou je i pro svou jednoduchou údržbu, která je snazší než úklid dřevěné podlahy. Pokud splníte požadavky na čistící prostředky pro vinylové podlahy, budete odměněni její dlouholetou životností.

Když jste se rozhodli stát se majiteli vinylové podlahy, a chcete aby Vám co nejdéle vydržela jako nová, musíte dodržovat určitá pravidla při její údržbě a užívání. Našim zákazníkům ochotně předáme své dlouholeté zkušenosti a vysvětlíme jim jak na to. Není velký rozdíl mezi údržbou vinylové podlahy a čištěním ostatních tvrdých podlahovin. Zjednodušeně se jedná o pravidelný úklid podlah bytů a úklid pochozích ploch komerčních prostor. Náš trh je v současnosti dobře zásobený speciálními čistícími prostředky a čisticími systémy na vinylové podlahy.

Pokud používáte univerzální čističe nebo nevhodnou údržbu vinylové podlahy, můžete tak rapidně zkrátit její životnost, nebo poškodit tuto krytinu nevratným způsobem. Naši profesionálové ve společnosti Podlahy Praha s.r.o. mají dlouholeté zkušenosti s údržbou vinylových podlah a rádi Vám pomohou vybrat vhodné čistící prostředky pro vinylové podlahy.

Správně vybrané čistící prostředky na vinylové podlahy prodlouží její životnost

Podle umístění podlah vybíráme vhodnou údržbu a čistící prostředky na vinylové podlahy následovně:

  • Údržba a vhodné čistící prostředky na vinylové podlahy veřejných a komerčních prostor
  • Údržba a vhodné čistící prostředky na vinylové podlahy obytných prostor

Vhodné čisticí prostředky na vinylové podlahy komerčních a veřejných prostor

S vinylovými podlahami se dnes můžeme setkat v bankách, při posezení v restauraci, kavárně nebo cukrárně nebo při návštěvě obchodů či kadeřnictví. Stačí, když se podíváte, na čem zrovna stojíte. Architekti vinylové podlahy velmi rádi vybírají do komerčních prostor. Mají možnost řešit podlahy s neobvyklým designem, vybrat barevnost nebo kombinaci dekorů kamene a dřeva. I při kombinacích různých dekorů mají vinylové podlahy velkou výhodu, kterou je použití stejných čisticích prostředků na vinylové podlahy.

Vinylové podlahy v komerčních prostorách, jejich údržbu a úklid, provádí nejčastěji specializované úklidové firmy nebo zaměstnanci provozovatele či majitele objektu. Velká výměra podlahové plochy je předurčena k údržbě vinylové podlahy takzvaným strojním čištěním. Společnost Podlahy Praha s.r.o. nabízí svým zákazníkům řešení v podobě čisticího systému Bona Deep Clean Systém. Údržba vinylové podlahy touto cestou zvyšuje svou efektivitu, pokud jsou použity vhodné čistící prostředky na vinylové podlahy.

I přes veškerá varování používají některé specializované úklidové firmy univerzální čisticí prostředky, které nejsou vhodné k údržbě vinylových podlah. Jestliže dochází k používání těchto nevhodných přípravků na úklid často, musíme Vás upozornit, že dochází postupně ke zkrácení životnosti těchto pochozích ploch a dost často se setkáváme s jejich fatálním poškozením. Majitel tento problém zjistí až při vyčíslení nákladů na nutnou investici pro pořizování podlah nových. V našem podlahovém studiu nabízíme pro komerční prostory čistící prostředky na vinylové podlahy, jako jsou Monel od společnosti FORBO nebo PU čistič od Dr. Schütz.

Vhodné čistící prostředky na vinylové podlahy obytných prostor

Bydlíte v bytě nebo v rodinném domě? Je to svým způsobem jedno, jelikož musíte tak jako tak řešit úklid podlah. Pro údržbu své podlahy volí každý čistící prostředky na vinylové podlahy podle svých zkušeností, nebo na základě doporučení známých či přátel. Vidíme často i reklamy nabízející universální prostředky, které jsou vhodné od nádobí až po podlahu, ale pravdou je, že použitím těchto prostředků zvyšujete riziko poškození své podlahy.

Společnost Podlahy s.r.o. Vám dokáže nabídnout údržbu vinylové podlahy v obytných prostorech jako komplexní službu. Nebo Vám pomůžeme s výběrem vhodného čistícího prostředku na vinylové podlahy, jako je Monel FORBO, PU čistič od DR. Schütz nebo Čistič na vinylové podlahy od WOCA. V nabídce naší firmy máme novinku – strojové čištění Bona Deep Clean systém.

Vhodnými přípravky ošetřujeme i tak zvané tvrdé podlahoviny, mezi které řadíme celoplošně lepené i plovoucí vinylové podlahy. Důvod je jednoznačný, nepoškodit podlahu a nezkracovat tak její životnost. Společnost BONA je výrobcem takových vhodných čističů. Můžeme doporučit patentovaný systém Bona Spray mop, se kterým je údržba vinylových podlah efektní, rychlá a snadná. U nás ve společnosti Podlahy Praha s.r.o. Vám můžeme prodat čisticí prostředky na vinylové podlahy od výrobců BONA, FORBO, WOCA a Dr. Schütz.

Jsme odborníci a dokážeme přesně určit vhodné čistící prostředky na vinylové podlahy

Jednoznačně klientům doporučujeme průběžnou kontrolu čisticích prostředků na vinylové podlahy, jaké jsou používány na údržbu těchto podlah. Nebudou tak překvapeni vícenáklady, které jim vzniknou používáním nevhodných univerzálních čisticích prostředků a zkrácení životnosti podlahy. Takto poškozené podlahy nesprávnou údržbou nebo použitím univerzálních čističů, vedou k zamítnutí reklamace krytiny prodejcem i výrobcem podlah.

Pokud je ve Vašem zájmu mít vinylovou podlahu neustále jako novou, naše společnost Podlahy Praha s.r.o. Vám zpracuje komplexní nabídku s detailním postupem údržby vinylové podlahy. Majitelům i firmám komerčních prostor a správcům veřejných budov nabízíme vypracování komplexní nabídky vhodných čistících prostředků na vinylové podlahy, která srovnává manuální a strojové čištění podlah, čištění průmyslových podlah a běžnou údržbu rozdílných podlahových pochozích povrchů.

Našim klientům dokážeme nastavit ekonomicky zajímavý údržbový systém vinylových podlah ve veřejných prostorech a výběr čistících prostředků na vinylové podlahy.

Uvažujete o nové podlaze?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám
+420 702 013 119
Zavolejte nám

×