Renovace dřevěných schodů

Pro každou vícepodlažní budovu platí, že schody jsou zde plně funkční doplněk. O plochy schodiště je nutno pečovat, stejně jako o každou jinou podlahovou krytinu. V případě potřeby musíte zajistit, aby proběhla kvalifikovaná renovace dřevěných schodů. Společnost Podlahy Praha, s.r.o. takové komplexní renovace dřevěných schodů nabízí a zajišťuje „na klíč“.

My, ve společnosti Podlahy Praha, s.r.o. víme, že schody nejsou pouze dekorativním, ale také funkčním doplňkem budov. Žádné dřevěné schodiště však nemá neomezenou životnost. Po určité době užívání těchto pochozích konstrukcí dochází k ošlapání jejich dřevěných schodnic, a tím dřevěné schody ztrácí na bezpečnosti. Aby bylo schodiště co nejdelší dobu plně funkční a bezpečné a abyste je mohli bez problémů používat, je nutností zajistit periodickou kontrolu a, v případě potřeby, i to aby proběhla renovace dřevěných schodů.

Renovace dřevěných schodů je nejjednodušším a obvykle nejrychlejším postupem jak vrátit schodišti jeho správný vzhled a funkčnost.

Pokud si nejste jisti, jestli právě pro Vás nastala vhodná doba renovace dřevěných schodů, neváhejte nás oslovit. My ve společnosti Podlahy Praha, s.r.o. máme zkušenosti s tím, že renovace dřevěných schodů bývá obvykle lepší než kompletní výměna za celé nové schodiště. Naši profesionálové umí stav Vašich schodů posoudit a vypracovat Vám cenovou nabídku na řešení renovace dřevěných schodů. Díky našim zkušenostem s renovací schodišť že dnes dokážeme zákazníkům nabídnout komplexní renovace dřevěných schodů a jejich souvisejících prvků.

Jsme Vám schopni nabídnout provedení celkové renovace dřevěných schodů. Umíme Vaše dřevěné schody zrenovovat a prodloužit tak jejich životnost. Profesionálové společnosti Podlahy Praha, s.r.o. jsou schopni zajistit repasi schodiště tak, že bude vypadat téměř jako nové. Renovace dřevěných schodů, provedená firmou Podlahy Praha, s.r.o. je pro klienta méně finančně náročná než kompletní výměna schodiště za nové.

Renovace dřevěných schodů začíná posouzením, zjištěním rozsahu poškození a návrhem vhodného postupu řešení

Pro volbu vhodného postupu renovace dřevěných schodů je prvořadé posouzení jejich stávajícího stavu zkušeným technikem. Doporučujeme Vám, nepodceňujte tento krok, protože špatný odhad potřebného rozsahu oprav by pro Vás mohl být zbytečně finančně nákladný a výsledek renovace dřevěných schodů by nemusel dopadnout podle Vašich představ. Našim zákazníkům dokážeme zprostředkovat návštěvu technika na místě a vypracování nezávazné nabídky.

Renovace dřevěných schodů je cestou k prodloužení jejich životnosti.

Renovace dřevěných schodů a jejich postup

Způsobů, jakými můžeme provádět renovace dřevěných schodů, existuje několik. Nejobvyklejším je broušení schodů, tmelení spár dřeva a finální aplikace pochozího laku, oleje nebo vosku na nášlapy i podstupnice schodů. Odborníci společnosti Podlahy Praha, s.r.o. při realizaci renovace dřevěných schodů vždy postupují podle posudku, který při obhlídce vypracuje technik. Naší práci provádíme kvalitně.

Spokojenost našeho klienta je pro nás prvořadá. Víme, že dobře odvedená renovace dřevěných schodů je naší nejlepší vizitkou a naše reference mluví za vše.

Renovace dřevěných schodů, máme rozsáhlé zkušenosti

Renovace dřevěných schodů jsou jednou ze specializací společnosti Podlahy Praha, s.r.o. Realizovali jsme již stovky zakázek, o kterých se naši klienti vyjádřili kladně. Své řemeslo ovládáme, umíme našim klientům poradit a doporučit vhodné řešení. Nabídka našich služeb,  v oblasti renovace dřevěných schodů je vždy zpracována jako kompletní servis. Na našich stránkách prezentujeme fotogalerii realizované renovace dřevěných schodů. Zde se můžete přesvědčit, jak umíme tuto práci provádět.

Renovace dřevěných schodů

Odborně prováděná renovace dřevěných schodů musí vždy začít odborným posouzením stavu jejich konstrukce a ploch. Dalším krokem je obroušení nášlapů a podstupnic jednotlivých stupňů a podest. Broušení provádíme speciálními brusnými stroji. Po odbroušení zbytků původních nátěrů a tenké vrstvy povrchu dřeva následuje oprava nášlapů tmelením a opětovné obroušení schodůNa závěr renovace dřevěných schodů jsou naneseny nové vrstvy ochranného laku nebo oleje či vosku.

Pokud to stav konstrukce, u které je realizována renovace dřevěných schodů, vyžaduje, řešíme také drobné opravy dalších prvků schodiště. Obvyklé bývá nutné ukotvení uvolněného zábradlí nebo doplnění vyštípnutých kousků dřeva. Dokážeme také obrousit a nalakovat zábradlí nebo boční ukončení schodnic a obvodové lišty. Zejména drobnější poškození schodů se, při provádění renovace dřevěných schodů, dají řešit relativně snadno.

Výhody renovace dřevěných schodů

  • Schody jeden po druhém zpevníme
  • Opravíme případná mechanická poškození konstrukce a pochozích ploch
  • Není třeba provádět náročné bourací práce
  • Možnost výběru povrchové úpravy schodiště
  • Dokážeme obvykle řešit renovace zábradlí

Po realizaci profesionální renovace dřevěných schodů bude Vaše schodiště opět na několik let bezpečné, funkční a atraktivní.

Při provádění renovace dřevěných schodů a i u renovace dřevěných podlah obecně klademe důraz na preciznost prací a spokojenost klienta. Každé realizované renovované schodiště je zcela individuální záležitostí. Snažíme se, aby bylo toto dílo zhotovené podle představ majitele. Obvykle umíme, za velmi zajímavou cenu, proměnit staré schody v dokonalou součást interiéru. Neváhejte a oslovte společnost Podlahy Praha, s.r.o.

Na renovace podlah renovace dřevěných schodů jsme odborníci!

Renovace dřevěných schodů - mohlo by Vás také zajímat

Renovace dřevených schodů nabízíme i na našem novém webu (Podlahy Praha).
Renovace schodů máme v nabidce i na webu Renovace podlah Praha
 

Uvažujete o nové podlaze?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám
+420 702 013 119
Zavolejte nám

×