Naši partneři

Společnost Podlahy Praha vám doporučuje tyto firmy:

Deratizace Praha

deratizace Praha

Deratizace Praha uskutečněná firmou KF TRANS s.r.o. je rychlá a bezpečná. Odborný přístup vyškolených zaměstnanců, kteří mají v tomto oboru dlouholetou praxi je zárukou dobře odvedené práce. Deratizace neboli hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.) provádí již více jak 15 let.

 

Fotograf Praha

Fotograf Praha

Profesionální fotograf Praha se snaží především o zachycení lidské přirozenosti a respektuje jedinečnost každé lidské bytosti. Fotografka Jana Stachová k lidem přistupuje s přesvědčením a vírou, že hodnoty jako pracovní úspěch, společenské postavení nebo naopak zdánlivý neúspěch nejsou zdaleka tím, co o lidské existenci vypovídá ty podstatné věci. Nabízí vám focení portrétů, těhotenské fotografie, focení miminek, tvorbu fotokalendáře a ostatní služby

 

Rekonstrukce bytů Praha

Rekonstrukce bytů Praha

Společnost Bohemia Decor Group s.r.o. je stavební firma, která se specializuje na široké spektrum stavebních činností spojených s rekonstrukcemi bytových jader, koupelen, bytů či celých domů. Jejich práce spočívá v návrhu ideálního řešení a v následné kompletní realizaci rekonstrukce.

 

Autosklo Praha

Autosklo Praha

Společnost Autoskla Praha JR má za cíl maximální spokojenost zákazníků. Bez poplatků navíc nabízejíí NONSTOP službu pro okamžitou pomoc. Jako další přidanou hodnotu mohou nabídnout mobilní jednotku, která je připravena zasáhnout kdekoli na území ČR. Běžně vám poskytnou 3letou záruční dobu (mimo vozidel před opravou, havarovaných vozidel a mimo mechanicky poškozených autoskel nebo opotřebením či únavou ostatních součástí vozu jako např. mechanismu stahování u bočních skel, mimo poškrábání stěrači, při užití nevhodných přípravků na mytí, lepení, odstraňování sněhu, úderem jiných předmětů, svévolnému prasknutí vyhřívaných skel způsobené výkyvy teplot atd.).

 

Koupelny Praha

Luxusní koupelny

Luxusní koupelny Praha si můžete prohlédnout v Dorint DG Centrum. Jedná se o vzorkovou prodejnu na Praze 3 s odborným personálem, který vám vše ukáže a doplní informacemi, které vám pomohou vybrat ty správné zařízení. V této prodejně luxusních koupelen jsou produkty od značek, které zásadním způsobem určují trendy v oblasti moderních koupelnách. V prodejně naleznete luxusní koupelny a veškerá zařízení, které pod tuto oblast spadají (luxusní vany, luxusní baterie, luxusní radiátory, luxusní obklady a luxusní sprchové kouty).

 

Zámečnická pohotovost Praha

Zámečnická pohotovost Praha

Zámečnická pohotovost Praha je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dnů v roce. Po celou tuto dobu zajišťuje kompletní zámečnickou pohotovost a nemohou jí překvapit ani zabouchnuté klíče, nouzové otevření auta ani urychlené otevírání dveří bytu.Zámečnická pohotovost Praha Vám pomůže nonstop vyřešit u zabouchnuté a zamčené dveře bytů, domů, aut i trezorů, ale také opravu zámků, ztrátu klíčů, montáže zámků, závor, výměny vložek. Její technici jsou zkušení odborníci, kteří si poradí si se vším, co souvisí se zámky a klíči.

 

Masáže Praha Vršovice

Masáže Praha Vršovice

Na této stránce vám představíme Studio Oblouková, které nabízí masáže Praha a lekce jógy. Pro studio je nejdůležitějším faktorem spokojenost klientů. Velmi si zakládají na přístupu ke klientovi. Vždy ke klientům přistupují individuálně. I díky tomu se po masáži Praha budete cítit spokojeně a nabití energií.

 

Vjezdové brány

Vjezdové brány

Jestliže zrovna hledáte profesionální firmu v oblasti BVP (brány vrata ploty), tak společnost Urban BVP je tu pro vás. Tato firma je schopná vám nejen dodat, ale  i namontovat  vjezdové brány, garážová vrata, ploty, branky, pohony pro brány, roletové mříže, markýzy, předokenní rolety a parkovací zábrany.  Nabízí vám naprosto špičkové řemeslné zpracování a kvalitní materiály od ověřených dodavatelů, kterí na trhu působí mnoho let. Nejedná se o firmu, která by zrovna začínala, ale o dlouho trvající malou společnost, která je zaběhlá a má již své pevné místo na trhu. Při montáži využívají ty nejkvalitnější produkty a materiály. I přes tuto kvalitu práce, zboží a použitých materiálu mají velmi dobré ceny. Rozhodně vám doporučujeme tuto firmu kontaktovat.

 

Také vám doporučujeme fólie na okna od firmy specializované na okenní fólie - Benda fólie.

×