Naši partneři

Společnost Podlahy Praha vám doporučuje tyto firmy:

Deratizace Praha

deratizace Praha

Deratizace Praha uskutečněná firmou KF TRANS s.r.o. je rychlá a bezpečná. Odborný přístup vyškolených zaměstnanců, kteří mají v tomto oboru dlouholetou praxi je zárukou dobře odvedené práce. Deratizace neboli hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.) provádí již více jak 15 let.

 

Deratizace Štěnic

deratizace štěnic

Deratizace štěnic se odborně nazývá dezinsekce štěnic a jde o úkon, při kterém dochází k systematickému vyhubení štěnic. Jedná se vždy o kompletní proces, na který jako laik určitě nestačíte. Na deratizace štěnic je vždy zapotřebí profesionální firmy. Nejen že prováděný zákrok na vlastní pěst je neefektivní, ale je i nebezpečný jak pro vás, tak i vaše domácí mazlíčky. Navíc riskujete, že si štěnice vytvoří rezistenci na jedy a následné hubení štěnic z řad odborníků bude složitější. Pouze profesionální deratizační firma má přístup k speciálním přípravkům, které jsou na deratizace štěnic opravdu funkční. Deratizace štěnic trvá zhruba 3 týdny, protože dochází k jednotlivým zásahům v zhruba týdenních intervalech.

 

Rekonstrukce bytů Praha

Rekonstrukce bytů Praha

Společnost Bohemia Decor Group s.r.o. je stavební firma, která se specializuje na široké spektrum stavebních činností spojených s rekonstrukcemi bytových jader, koupelen, bytů či celých domů. Jejich práce spočívá v návrhu ideálního řešení a v následné kompletní realizaci rekonstrukce.

 

Autosklo Praha

Autosklo Praha

Společnost Autoskla Praha JR má za cíl maximální spokojenost zákazníků. Bez poplatků navíc nabízejíí NONSTOP službu pro okamžitou pomoc. Jako další přidanou hodnotu mohou nabídnout mobilní jednotku, která je připravena zasáhnout kdekoli na území ČR. Běžně vám poskytnou 3letou záruční dobu (mimo vozidel před opravou, havarovaných vozidel a mimo mechanicky poškozených autoskel nebo opotřebením či únavou ostatních součástí vozu jako např. mechanismu stahování u bočních skel, mimo poškrábání stěrači, při užití nevhodných přípravků na mytí, lepení, odstraňování sněhu, úderem jiných předmětů, svévolnému prasknutí vyhřívaných skel způsobené výkyvy teplot atd.).

 

Koupelny Praha

Luxusní koupelny

Luxusní koupelny Praha si můžete prohlédnout v Dorint DG Centrum. Jedná se o vzorkovou prodejnu na Praze 3 s odborným personálem, který vám vše ukáže a doplní informacemi, které vám pomohou vybrat ty správné zařízení. V této prodejně luxusních koupelen jsou produkty od značek, které zásadním způsobem určují trendy v oblasti moderních koupelnách. V prodejně naleznete luxusní koupelny a veškerá zařízení, které pod tuto oblast spadají (luxusní vany, luxusní baterie, luxusní radiátory, luxusní obklady a luxusní sprchové kouty).

 

Zámečnická pohotovost Praha

Zámečnická pohotovost Praha

Zámečnická pohotovost Praha je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dnů v roce. Po celou tuto dobu zajišťuje kompletní zámečnickou pohotovost a nemohou jí překvapit ani zabouchnuté klíče, nouzové otevření auta ani urychlené otevírání dveří bytu.Zámečnická pohotovost Praha Vám pomůže nonstop vyřešit u zabouchnuté a zamčené dveře bytů, domů, aut i trezorů, ale také opravu zámků, ztrátu klíčů, montáže zámků, závor, výměny vložek. Její technici jsou zkušení odborníci, kteří si poradí si se vším, co souvisí se zámky a klíči.

 

Masáže Praha Vršovice

Masáže Praha Vršovice

Na této stránce vám představíme Studio Oblouková, které nabízí masáže Praha a lekce jógy. Pro studio je nejdůležitějším faktorem spokojenost klientů. Velmi si zakládají na přístupu ke klientovi. Vždy ke klientům přistupují individuálně. I díky tomu se po masáži Praha budete cítit spokojeně a nabití energií.

 

Vjezdové brány

Vjezdové brány

Jestliže zrovna hledáte profesionální firmu v oblasti BVP (brány vrata ploty), tak společnost Urban BVP je tu pro vás. Tato firma je schopná vám nejen dodat, ale  i namontovat  vjezdové brány, garážová vrata, ploty, branky, pohony pro brány, roletové mříže, markýzy, předokenní rolety a parkovací zábrany.  Nabízí vám naprosto špičkové řemeslné zpracování a kvalitní materiály od ověřených dodavatelů, kterí na trhu působí mnoho let. Nejedná se o firmu, která by zrovna začínala, ale o dlouho trvající malou společnost, která je zaběhlá a má již své pevné místo na trhu. Při montáži využívají ty nejkvalitnější produkty a materiály. I přes tuto kvalitu práce, zboží a použitých materiálu mají velmi dobré ceny. Rozhodně vám doporučujeme tuto firmu kontaktovat.

 

Schodolezy pro invalidy

Schodolezy pro invalidy

Schodolez pro invalidy je zdravotnické zařízení poháněné elektromotorem, které umožní vozíčkáři pohyb po schodech. Na tento elektrický schodolez lze připevnit invalidní vozík nebo má schodolez vlastní sedačku. Přístroj díky elektromotoru zdolá schody bez toho aniž byste museli použít vaší fyzickou sílu. Po doprovodné osobě se požaduje pouza přístroj zapnou nebo vypnout.  

 

Ubytování Krkonoše

Ubytování Krkonoše

Mnoho milovníků krásné přírody se rádo vydává na dovolenou do Krkonoš. Není to náhoda, protože Krkonoše opravdu nabízí krásnou přírodu a jedná se o nejvyšší pohoří v naší zemi. Krkonoše turistika tak láká návštěvníky z celé České republiky. Díky tomu je ubytování Krkonoše a hlavně apartmány v Krkonoších v obci Strážné velmi často žádané a málo kdy zůstanou neobsazené. Pokud vy sami sháníte ubytování Strážné Krkonoše, tak bychom vám rádi doporučili boudu Šestidomí. Tato chalupa v Krkonoších vám nepochybně poskytne ubytování, se kterým budete spokojeni. Zdejší apartmány Krkonoše čekají na vás.

 

Garážová vrata

Garážová vrata

Firma Urban BVP vám nabízí garážová vrata, vjezdové brány, branky, pohony pro brány, ploty, roletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory nebo parkovací systémy. Všechny tyto produkty vám nejenom prodají a dodají, ale také následně nainstalují. Po vašem oslovení firmy se přijede na místo podívat sám majitel a vše s vámi detailně probere. Zkontroluje proveditelnost vašich požadavků a popřípadě navrhne lepší řešení. Nemusíte se bát tuto firmu oslovit ať už jste velká firma nebo chcete garážová vrata pro svou malou garáž. Všechny produkty jim dodávají léty ověření dodavatelé, s kterými spolupracují několik let.

 

Také vám doporučujeme fólie na okna od firmy specializované na okenní fólie - Benda fólie.

×