Broušení podlah

Broušení podlah je praktické a levné řešení opravy původních dřevěných podlah

Dřevěné podlahy patří mezi nejkrásnější a zároveň nejodolnější. Z dřevěných podlah vyzařuje teplo domova, jsou zdravotně nezávadné a vhodné i pro alergiky, snadno udržují a jsou poměrně velmi odolné proti poškození.

Avšak i dobře opečovávaná dřevěná podlaha po letech používání ztrácí svou krásu i funkčnost. Dochází k zastarání její povrchové pochozí vrstvy, různému opotřebení či poškrábání. Řešíte-li, jak staré dřevěné podlaze vrátit její původní krásu, obraťte se společnost Podlahy Praha, která Vám nabídne profesionální broušení dřevěných podlah.

Na broušení dřevěných podlah jsme odborníci, disponujeme vlastními proškolenými pracovníky a veškerou potřebnou technikou. Z vaší staré podlahy uděláme novou! Naši profesionálové zvládnou vše rychle, vám ušetří starosti i finance za novou podlahu.  

Proč si objednat broušení dřevěných podlah od společnosti Podlahy Praha?

 • s broušením podlah máme dlouholeté zkušenosti
 • disponujeme týmem vlastních proškolených pracovníků
 • přizpůsobíme se Vašim představám a požadavkům
 • máme rychlé dodací a realizační termíny
 • ochotně řešíme i komplikované zakázky
 • nabízíme široký sortiment podlahových krytin, příslušenství a doplňky, které k podlahám patří
 • jsme firma s nízkými náklady, která se nebojí velkých zakázek
 • poskytujeme záruční i pozáruční servis
 • zabýváme se prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem souvisejícím s podlahovinami všeho druhu

Broušení podlah je výborné řešení, jak vrátit staré podlaze krásu

Potřebujete dodat vaší staré dřevěné podlaze nový šmrnc a krásu? Obraťte se na společnost Podlahy Praha.

Broušení dřevěných podlah je nejlepší způsob, při kterém dokážeme ze staré podlahy odstranit různé povrchové nedokonalosti a následnou povrchovou úpravou pak docílíme toho, že bude vypadat jako nová.

Hodně zákazníků se na společnost Podlahy Praha obrací s dotazem, zda realizace broušení podlah, či případně kompletní renovace podlah nebude tak drahá jako její výměna za novou podlahu. Ve většině případů jsou staré dřevěné podlahy renovovatelné, je pouze mizivé procento případů, kdy je nutno celou skladbu podlahy vyměnit.

Co zahrnuje broušení podlah u společnosti Podlahy Praha:

 • odborné posouzení vhodnosti zamýšleného broušení podlah u zákazníka, včetně přesného zaměření podlahy technikem a detailní kontroly stávajících podlah
 • vypracování komplexní cenové nabídky broušení podlahy
 • uzavření smlouvy o dílo na plánované broušení podlahy
 • stanovení termínu realizace broušení podlah
 • v případě nutnosti výměna nebo oprava poškozených částí podlahy a oprava podkladu
 • broušení dřevěných podlah, jejich tmelení a dohodnutá povrchová úprava
 • olištování soklovými lištami a výměna prahů nebo přechodů
 • úklid renovovaných prostor a odvoz suti
 • předání zakázky a doporučení vhodné údržby dřevěné podlahy

Návštěva technika v místě broušení dřevěných podlah je u nás zdarma!

Společnost Podlahy Praha se broušením a renovacemi dřevěných podlah zabývá již mnoho let. Po dobu naší činnosti se neustále seznamujeme s novými postupy a materiály, a proto našim zákazníkům dokážeme nabídnout v této oblasti služby na vysoce profesionální úrovni. K tomu patří také návštěva našeho technika v místě broušení podlah, kterou nabízíme zákazníkům zdarma.

Před vlastním broušením podlah si náš technik domluví se zákazníkem schůzku, provede zaměření a obhlídku podlahy, určené pro broušení. Při této schůzce se s klientem domluví na tom, jaké má požadavky a představy. Technik majiteli sdělí, jaké jsou reálné možnosti broušení dřevěné podlahy a co všechno pro něj může společnost Podlahy Praha udělat.

Broušení podlah umožní zákazníkovi změnit barevný vzhled podlahy

Pokud přemýšlíte o změně barevnosti své staré podlahy, je broušení podlah tou správnou příležitostí na její provedení.

Broušení podlah je vždy ukončeno provedením konečné povrchové úpravy, mezi které patří také moření. Mořením může vyřešit nejen nový barevný nádech celé podlahy, ale také např. rozdíl barevnosti dřeva původní podlahy a případných nově doložených částí. Barevně sjednocenou dřevěnou podlahu pak opatříme pochozí vrstvou oleje, laku nebo tvrdého voskového oleje.

Broušení podlah doplňte pravidelnou údržbou správnými prostředky

Aby broušení dřevěných podlah neztratilo smysl a Vaše podlaha zůstala po broušení dlouhá léta v perfektním stavu, je potřebné o ní dobře pečovat. S údržbou broušené podlahy Vám ochotně poradíme a poskytneme Vám také všechny potřebné prostředky k údržbě. Pokud dáváte přednost odborné péči o zrenovovanou podlahu, naši vyškolení pracovníci se o to rádi postarají.

Všechny vhodné prostředky pro údržbu broušené podlahy si můžete objednat a zakoupit v podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha.

Broušení dřevěných podlah provádí společnost Podlahy Praha profesionálně

Při broušení podlah klade společnost Podlahy Praha důraz zejména na komplexní servis a spokojenost zákazníka.

Profesionálové ze společnosti Podlahy Praha dokážou zrealizovat potřeby zákazníka přesně tak, aby výsledné dílo odpovídalo jeho představám. Dokonale znají postupy broušení dřevěných podlah podle aktuálního stavu prken poznají, jak s podlahou naložit, aby byla opět plně funkční a krásná. Dokážou si poradit i s náročným a atypickým broušením podlah a v případě potřeby zvládnou udělat i kompletní renovace podlahy.  

Broušení podlah nabízí společnost Podlahy Praha za příznivé ceny.

Na broušení podlah Vám před započetím prací podle aktuálního stavu renovované podlahy připravíme detailní rozpočet. Cena broušení dřevěných je vždy individuální a závisí na specifických vlastnostech prováděného díla jako je rozsah zakázky, členitost ploch, stav podkladu, přístupnost a doprava. Při velkých zakázkách je možná smluvní cena.

Garantujeme seriózní smluvní podmínky, odbornou úroveň provedených prací a v neposlední řadě záruční a pozáruční servis. Vážíme si každého klienta a naším cílem je jeho spokojenost.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. řeší kompletní služby pro Vaše podlahy.

Uvažujete o nové podlaze?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám
+420 702 013 119
Zavolejte nám

×