Pokládka laminátové podlahy

Společnost Podlahy Praha s.r.o. pružně reaguje na poptávku svých zákazníků v oblasti dodání a montáže podlahových krytin. V každém domě, bytě, obchodu, kanceláři, restauraci, bance a jiných interiérech je potřeba dříve či později řešit výměnu nebo renovaci stávajících podlahových krytin. Zajímavým, rychlým a finančně méně náročným řešením je pokládka laminátové podlahy. Jedná se o jedny z nejprodávanějších podlahových krytin poslední dekády a společnost Podlahy Praha s.r.o. Vám umí nabídnout širokou škálu těchto praktických podlahovin. 

Pokládka laminátové podlahy je vhodným řešením pro všechny interiéry 

Plovoucí laminátové podlahy obecně rozdělujeme podle zátěže použití na komerční a bytové. V bytových prostorách dále řešíme, jestli pokládka laminátové podlahy proběhne v místnostech s různým typem zatížení. Na základě tohoto typu užití jednotlivých prostor dokážeme svým klientům doporučit nejvhodnější řady a provedení laminátové podlahy. Vhodnou volbou zátěžové třídy zajišťujeme co nejdelší životnost nových podlah.

Osvědčení výrobci dodávají na náš trh různé řady těchto podlahových krytin. Klient si mezi nimi může vybírat nejen podle vzhledu podlahových lamel, ale také podle uvedené zátěžové třídy. V nabídce naší společnosti si zákazník může vybrat laminátové podlahy pro běžné použití v bytovém prostoru, ale ani pokládka laminátové podlahy pro komerční prostory u nás není výjimkou. Pro veřejné komerční prostory volíme vždy podlahy s nejvyšší možnou deklarovanou zátěží, určenou právě pro tento typ provozu. 

Pokládka laminátové podlahy vytvoří příjemné prostředí

Plusem pro volbu tohoto typu podlahy je její cenová dostupnost, snadná, rychlá a čistá pokládka laminátové podlahy, velký výběr dekorů, rozměrů lamel a jejich povrchových úprav. Pokládka laminátové podlahy nemusí vždy nutně evokovat klasická prkna, může řešit dekor parket, podlahových palubek, kamene, dlažby nebo třeba abstraktních vzorů. V nabídce naší společnosti se můžete setkat s klasickými rozměry lamel laminátových podlah i s variantami extra velkých prken nebo formátem obdélníkových dlažeb.

Ke všem designům laminátové plovoucí podlahy z naší nabídky dokážeme zákazníkům doporučit ucelenou řadu doplňků, bez kterých by pokládka laminátové podlahy nebyla úplná. Jedná se zejména o vhodné paronepropustné a kročejové izolace, obvodové, náběhové a přechodové lišty nebo systém údržby. Většina výrobců tohoto typu podlah ve svém výrobním plánu řeší pohledové doplňky řešené přímo v dekoru dané podlahy.

Pokládka laminátové podlahy – systémy

Pokládka laminátové podlahy je řešena systémem, který nazýváme zámkový plovoucí, někdy také clik systém. Jedná se o pokládku pomocí zámků (profilovaných drážek), aplikovaných po obvodu jednotlivých lamel. Lamely spojené zámky klademe na kročejovou izolaci, umístěnou na paronepropustné folii na pevném rovném podkladu. Při výběru kvalitní laminátové podlahy a volbě profesionální montáže podle přesného technologického postupu, bude nový majitel odměněn příjemnou levnou podlahou. 

Pro společnost Podlahy Praha s.r.o. není prodej a pokládka laminátové podlahy jedinou specializací, v naší nabídce je kompletní servis i pro jiné podlahové krytiny. Ke každé podlaze dokážeme našim zákazníkům nabídnout vhodné doplňky pro instalaci i prostředky pro denní čištění a údržbu. Dokážeme nabídnout kompletní servis pro laminátové i ostatní podlahy, které sami dodáváme. Volbou vhodné údržby a správným postupem při jejich používání prodlužujete životnost svých podlah. 

Výhody laminátové podlahy

  • Dostupná pořizovací cena
  • Nabídka výběru z široké škály dekorů
  • Rychlá a čistá montáž
  • Zdravotní nezávadnost
  • Snadná údržba
  • Vysoká odolnost
  • Vhodná podlaha na teplovodní podlahové vytápění

Pokládka laminátové podlahy - skladba

  • Pochozí vrstva, která tvoří pohledovou část laminátové podlahy a která určuje charakter podlahy je tvořena odolnou dekorativní folií.
  • Nosná vrstva je vyrobena z HDF desky, opatřené na všech stranách zámky.
  • U některých laminátových podlah je na spodní straně nosné desky aplikována kročejová izolace.

Pokládka laminátové podlahy  - co všechno Vám můžeme nabídnout

Pokládka laminátových podlah je pro nás obvyklou zakázkou. Naše zákazníky umíme zaujmout také rozsahem cenových variant těchto podlah. Další výhodou naší nabídky je rozsáhlý výběr vhodných doplňků, jako jsou obvodové lišty, náběhové a přechodové lišty, schodové hrany a podložky pod tyto laminátové podlahy. 

V podlahovém studiu naší společnosti Podlahy Praha, s.r.o. v ulici Komunardů 38, Praha 7 se setkáte s ochotnými profesionály, kteří s podlahami dlouhodobě pracují a rádi Vám odborně poradí. Zároveň Vás upozorní na většinu pozitivních i negativních aspektů, které mohou nastat, když se realizuje pokládka laminátové podlahy. Umíme poradit s vhodným výběrem podlahy a doplňků přesně podle Vašich požadavků, charakteru realizovaných prostor a účelu užití. Většinu námi nabízených podlahových krytin můžete v našem studiu prozkoumat na vzorcích.

Podlahy Praha, s.r.o. není pouze prodejcem podlah, dokážeme Vám nabídnout dodání a kompletní servis při montáži laminátové podlahy. Pro nás je samozřejmostí řešení následné údržby. Naši specialisté Vám pomůžou podlahu vybrat, zaměří ji a navrhnou její pokládku nebo renovaci či údržbu. Naši zaměstnanci jsou proškoleni ve svém oboru. Naším cílem je Vaše spokojenost. Svým zákazníkům zaručujeme seriózní smluvní podmínky, profesionální úroveň nabízených činností a v kompletní záruční a pozáruční servis.

 

Věříme, že pokládka laminátové podlahy od nás Vám zpříjemní bydlení!

Uvažujete o nové podlaze?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám
+420 702 013 119
Zavolejte nám

×