Strojní čištění podlah

Pro valnou většinu z nás je čištění podlah, jako takové, pravidelným úklidem každé podlahy, kterou máme v doma v místnostech i venku na terase nebo na balkóně. Uvědomujeme si, že každý druh podlahové krytiny vyžaduje použití speciálního čistícího přípravku a čistícího údržbového systému. Při použití nevhodných prostředků nebo postupů údržby podlah, můžeme zapříčinit trvalé poškození podlah, nebo zkrácení jejich životnosti. Ve společnosti Podlahy Praha, s.r.o. dokážeme zákazníkům nabídnout přípravky na úklid a údržbu podlah i vhodný systém pro strojní čištění podlah.

Valná většina úklidových firem používá při čištění podlah, kromě klasického ručního postupu, také strojní čištění podlah. Pro tento způsob úklidu většinou volí univerzální čističe, které samozřejmě nejsou vhodné pro každý typ podlahové krytiny. My ve společnosti Podlahy Praha, s.r.o. z praxe známe většinu povrchů podlahových krytin, protože je nabízíme, prodáváme a zároveň instalujeme pro naše zákazníky. O každém povrchu podlahové krytiny máme přesné informace a dobře víme, co jejich údržba vyžaduje. Strojní čištění podlah, které svým zákazníkům nabízíme, umíme přizpůsobit každému druhu Vaší podlahy.

Při správném výběru prostředků pro strojní čištění podlah umíme vyzdvihnout přednosti každé podlahové krytiny.

Máte u sebe doma, nebo ve firmě, podlahu, která je instalovaná již několik let a pečlivě se o ni staráte přesně podle instrukcí výrobce, kterými Vás při jejím pořízení vybavil prodejce? Přesto se Vám zdá, že je Vaše podlaha zašlá a opotřebovaná? Máte lakovanou dřevěnou podlahu, na které je vidět, že se na ní žije, že ji užíváte, ale ještě pořád nejste rozhodnuti pro její renovaci? Nejspíš je čas pro hloubkové strojní čištění podlah, které je možností čištění podlahy mezi běžným úklidem a kompletní renovací podlahy.

Hloubkové strojní čištění podlah, které nabízí společnost Podlahy Praha, s.r.o. je patentovaným čisticím postupem, který na náš trh dodává švédský výrobce podlahové chemie, společnost Bona. Podle sdělení Bona se jedná o systém „oživení podlah ještě předtím, než nastane čas jejich renovace“. Toto je zároveň nabídka služeb naší společnosti Podlahy Praha, s.r.o. pro koncového klienta. Strojní čištění podlah Bona Deep Clean System je vhodný pro jak pro podlahy v interiérech, tak i pro venkovní podlahové krytiny.

V interiérech je tento systém vhodný pro strojní čištění podlah se všemi druhy povrchů s finální úpravou. Tento systém dokáže rychle a efektivně oživit vzhled podlah, jako jsou dlažby, PVC, vinylové podlahy, laminátové plovoucí podlahy, ale také vzhled podlah dřevěných s povrchovou úpravou olej nebo lak. Jedná se o efektivní a vysoce účinný proces, při kterém toto strojní čištění podlah zajistí hloubkový úklid krytiny, který běžným úklidem nedosáhnete.

Ve společnosti Podlahy Praha, s.r.o. Vám nabídneme strojní čištění podlah s použitím vhodných prostředků.

Uklízíte Vaši podlahu svědomitě, a přesto Vám připadá zašlá a opotřebovaná? Jde o pozvolný jev, který je běžný, a který ani nezaregistrujete. Stačí jedno zkušební přejetí části Vaší plochy podlahy čistícím strojem Bona Power Scrubber  a můžete pozorovat, jak Vaše podlaha vypadala, když byla nová. Použitím čisticího přípravku Bona Deep Clean Solution tento dojem z inovované podlahy ještě umocníte. Hloubkové strojní čištění podlah Bona Deep Clean Systém Vám předvede, jak se o podlahy můžete postarat efektivně.

Dřevěná podlaha, která byla ošetřena strojním čištěním podlah, musí být následně ošetřena dalšími vhodnými přípravky, kterými jsou poliše, leštěnky, osvěžovače nebo pečující oleje. Tyto přípravky údržby prodáváme od výrobců Bona, WOCA nebo OSMO. Při dobrém výběru těchto prostředků a jejich vhodném použití oddálíte u Vaší dřevěné podlahy potřebnou rozsáhlou renovaci. Strojní čištění podlah Bona Power Scrubber nejlépe zapůsobí v kombinaci s čistícím přípravkem Bona Deep Clean Solution.

Bona Power Scrubber je vhodný pro strojní čištění podlah v interiérech i pro venkovní terasy a jiné zpevněné plochy.

Zařízení Bona Power Scrubber pro strojní čištění podlah hloubkové pracuje se dvěma rotačními válcovými kartáči. Čištění povrchů podlah provádí do hloubky bez poškození jejího povrchu. Podobná, komerčně užívaná zařízení, obvykle čistí horizontálně rotujícími podložkami. Bona Deep Clean Solution je čisticí prostředek, který odstraňuje skvrny a nečistoty. Tento čistič je netoxický a vhodný i pro lakované a olejované povrchy podlah. Pro čištění lakovaných krytin je doporučeno ředění vodou 1:10, a pro olejované podlahy je poměr 1:20.

Bona Deep Clean System je vhodný pro strojní čištění podlah na velkých komerčních plochách. Jde o vynikající řešení pro čištění podlah v potravinářské nebo farmaceutické oblasti, kde je vyžadována extremně vysoká úroveň čistoty povrchů. Tento systém je také vhodný například pro veřejné sportovní haly, tělocvičny a fitness studia.

Na dřevěné i kompozitové WPC venkovní terasy, i na kamenné a betonové nebo dlážděné venkovní plochy s ochrannými nátěry lze také použít uvedené strojní čištění podlah. Toto hloubkové čištění venkovních zpevněných pochozích ploch našim zákazníkům vřele doporučujeme, máme s tímto postupem velké zkušenosti. Pro důkladnou údržbu by mělo být použito na počátku a po skončení sezóny používání venkovních teras. Následná údržba a ošetření dřevěných teras speciálními venkovními oleji například od výrobců BONA, WOCA nebo OSMO je pro nás samozřejmostí.

Společnost Podlahy Praha, s.r.o. svým zákazníkům doporučuje strojní čištění podlah Bona.

Uvažujete o nové podlaze?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám
+420 702 013 119
Zavolejte nám

×