Vinylové lepené podlahy v rolích nejsou mezi podlaháři žádnou novinkou. Tento druh podlahové povlakové krytiny je již několik desetiletí známý jako PVC podlahové krytiny v rolích (PVC podlahy). Tyto podlahy známe tak dlouhou dobu, ale stejně nemůžeme jednoznačně tvrdit, že jsou to krytiny s opadajícím zájmem, právě naopak. S postupem vývoje technologií výroby vinylu se v posledních letech na náš trh dostaly heterogenní i homogenní vinylové podlahy lepené v rolích i v dílcích, nebo ve formátech vinylové podlahy plovoucí na HDF nosné desce a v celovinylovém provedení plovoucí podlahy.

Vinylové podlahy lepené - video

Vinylové podlahy lepené jsou podlahovými krytinami s širokým spektrem zajímavých vlastností

Po užitné stránce velice praktické a navíc ještě elegantní vinylové podlahy lepené jsou momentálně jedny z nejpoptávanějších podlah vůbec. Běžně bávají zvoleny pro instalaci v bytech i v komerčních prostorech. Společnost Podlahy Praha s.r.o. aktuálně reaguje na nabídky producentů a poptávky zákazníků na dodání a montáž těchto povlakových krytin. V našem podlahovém studiu Komunardů 38 Praha 7 Holešovice prezentujeme aktuální i tradiční trendy různých typů krytin, mezi kterými vinylové lepené podlahy zaujímají jedno z předních míst.

Vinylová podlaha lepená je opět fenoménem několika posledních let. Tyto podlahy jsou odolné, stálobarevné a jsou vhodné i pro montáž na podlahové teplovodní topení s pomalým náběhem. Vinylové podlahy lepené jsou ve své podstatě plastovými krytinami, které jsou vhodné pro všechny typy interiérů, stačí si vybrat jejich vhodné provedení. U nás klientům na vzorcích představíme tuto krytinu. V první řadě zákazníky zaujme velké množství dřevěných, kamenných i abstraktních dekorů. Vinylové podlahy lepené, které jsou položeny technologicky správně, vypadají na první pohled velmi věrohodně jako jejich přírodních předlohy.

Vinylové lepené podlahy mají tu zásadní výhodu, že jsou voděodolné

Vinylové podlahy lepené můžeme klasifikovat jako cenově dostupnější alternativu přírodních podlah. Jedná se o podlahy značně odolné, nenáročné na úklid a údržbu a zároveň příjemné na dotek. Údržba vinylové podlahy lepené, je snadná. Pokud dodržíte doporučené užívání, systém péče a použití vhodných čisticích prostředků, budou Vám vinylové lepené podlahy sloužit dlouhá léta.

Vinylová podlahy lepená si svou oblibu získala především díky své ceně, univerzálnosti použití a klientsky zajímavým užitným vlastnostem. Přes svůj umělý původ je vinyl zajímavě dekorován, vyniká vysokou odolností při zátěži i proti vlhkosti A to je pouze krátký výčet z mnoha předností těchto podlahovin. Vinylové lepené podlahy jsou uživatelsky praktické a jsou zpracovány tak, že si získávají stále více příznivců. Na dotek jsou měkčí a teplejší než laminátové plovoucí podlahy, dlažby nebo kámen. V nabídce širokého spektra dekorů nemají vinylové podlahy lepené konkurenci.

Vinylová podlaha lepená - výhody

 • Cenová dostupnost
 • Odolnost proti vlhkosti
 • Možnost výběru vzoru přírodních materiál, barev a abstraktních dekorů 
 • Široká nabídka rozměrů podlahových dílců
 • Volba možnosti směru pokládky a kombinace lamel
 • Vhodná pro instalaci na teplovodní podlahové topení
 • Zdravotní nezávadnost
 • Snadná údržba

Lepená vinylový podlaha - skladba lamel

 • PUR ochranná vrstva
 • Nášlapná vrstva
 • Dekorační vrstva
 • U některých výrobků skelné rouno
 • Podkladní vrstva
 • Spodní vrstva 

Vinylové podlahy lepené, možnosti pokládky

Vinylové podlahy pro technologicky správnou pokládku vyžadují montáž celoplošným lepením k pevnému, suchému a rovnému podkladu. Jedná se o pouze několik milimetrů silné podlahy povlakové, a proto je dokonalá příprava podkladu nutností. Vhodnými podklady jsou obroušené samonivelační stěrky nebo rovné a pevné podklady z konstrukčních desek. Spoje a vruty těchto podkladů musí být přetmeleny a přebroušeny. Vinylové lepené podlahy vždy vyžadují montáž celoplošným lepením vhodným speciálním lepidlem, určeným pro tyto podlahové krytiny. Lepidlo, vhodné pro montáž pásů a dílců není shodné.

Lepené vinylové podlahy

 • jsou dodávány v široké nabídce dekorů dřeva, kamene nebo abstraktních vzorů
 • jsou nabízeny ve formátu rolí nebo lamel různých rozměrů
 • jsou vysoce odolné vůči vlhkosti
 • jsou cenově dostupnější než podlahy z přírodních materiálů
 • jsou vždy montovány celoplošným lepením k podkladu
 • jsou vhodné pro pokládku na teplovodní podlahové vytápění
 • jsou opatřeny odolnou povrchovou úpravou PUR
 • jsou snadno udržovatelné

Vinylové podlahy lepené jsou tradiční a zároveň moderně zpracované

Podlahy Praha, s.r.o. prodává a montuje vinylové podlahy lepené v dílcích od několika výrobců.

 • Tradiční, ryze české, vinylové lepené podlahy, které již několik let nabízíme, jsou prodávány pod obchodní značkou Thermofix. Prodáváme je v provedení tloušťky lamel 2,0 mm pro bytové použití a 2,5 mm pro komerční prostory.
 • Dále máme v nabídce vinylové podlahy lepené pro bytové prostory, které prodáváne pod obchodními názvy Amtico First, Floor Forever, Vepo, Podium Pro 30 a další. Pro komerční prostory jsou vhodné Amtico Spacia, některé z řad Floor Forever a ECO55.
 • Vinylové lepené podlahy v rolích jsou dalšími žádanými variantami, které zákazníkům nabízíme. I tyto podlahy prodáváme z tradiční české i ze zahraniční produkce. Většinu z námi nabízených vinylů si můžete u nás, v podlahovém studiu Podlahy Praha, s.r.o. Komunardů 38 Praha 7 Holešovice, prohlédnout na vzorcích.

Nabízíme kompletní servis pro lepené vinylové podlahy, které jsme vám dodali a instalovali

Profesionálové společnosti Podlahy Praha, s.r.o. se Vám v našem podlahovém studiu budou věnovat s co největší péčí. Vyslechnou Vaši poptávku, zkonzultují Vaše požadavky a pokusí se Vám doporučit co nejzajímavější řešení pro dodání a montáži Vaší nové podlahy, nebo na renovaci Vaší stávající podlahy. Zaručujeme Vám seriózní smluvní podmínky, odbornou úroveň realizovaných prací a v neposlední řadě záruční a pozáruční servis.

Vinylové podlahy - NOVINKA - luxusní podlahové dílce Fatra IMPERIO


Představujeme Vám novinku české firmy Fatra, která přichází s další řadou vinylových podlah s názvem IMPERIO. Tyto podlahy slouží k celoplošnému lepení. Jejich hlavní výhodou je rozměrová stálost, odolnost proti poškrábání, snadná údržba a vhodnost na podlahové vytápění. Vybrat si můžete až z dvanácti různých dekorů. Více na stránce Vinylové podlahy Fatra Imperio.

Vinylové podlahy lepené - technické vlastnosti

Rozměr: 2x180x1200 mm
Tl. nášlapné vrstvy: 0,3 mm
Balení: 4,54 m2

 


vinylové podlahy lepené

Vinylová podlaha lepená - ostatní služby a krytiny

Společnost Podlahy Praha, s.r.o. Vám dokáže nabídnout prodej a instalaci většiny typů podlahových krytin. Mimo vinylové podlahy také dodáváme další podlahoviny, případně řešíme renovace podlah. Nejvíce poptávanou službou je renovace parket či broušení parket na které se specializujeme. Pro více informací o renovacích podlah navštivte náš druhý web renovace podlah Praha, kde naleznete rovněž podstránky renovace parket Praha a broušení parket Praha.

Mezi další podlahové krytiny, které vám chceme nabídnout patří například dřevěné terasy či poslední dobou velmi oblíbené marmoleum. Námi realizovaná dřevěná terasa dosahuje vždy těch největších kvalit. Pro více informací ohledně přírodní podlahy marmuleum navštivte náš specializovaný web Marmoleum Praha.

Uvažujete o nové podlaze?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám
+420 702 013 119
Zavolejte nám

×