Hloubkové čištění podlah

Jedná se o nový systém hloubkového čištění znečištěných podlah, např. na dřevěné podlahy, vinylové podlahy, dlažbu nebo terasové prkna za použití špičkového přístroje firmy Bona a speciálního čistícího prostředku, který je extremně účinný, rozpouští odolné nečistoty a skvrny.

Hloubkové čištění podlah - dřevěné podlahy

Ve většině případů už nemusíme nechat Vaši dřevěnou podlahu kompletně renovovat broušením, pouze stačí ji vyčistit tímto speciálním strojem, který Vaši podlahu udělá opět krásnou.

hloubkové čištění podlah

 

Hloubkové čištění podlah - vinylové podlahy a dlažba

Také vinylové podlahy a dlažba se dá tímto způsobem oživit.

hloubkové čištění podlah

 

Hloubkové čištění podlahy - terasová prkna

Za použití speciálního kartáče jsme schopni vyčistit i terasová prkna, která stačí následně ošetřit olejem.

hloubkové čištění podlah

VÝHODY HLOUBKOVÉHO ČIŠTĚNÍ PODLAH

  1. rychlé čištění (až cca 300 m2 za den)
  2. bezprašné (funguje na vodní bázi)
  3. nehlučné čištění
  4. cenově výhodné např. oproti běžné renovaci parket - renovace parket

Nabízíme tyto služby také pro majitele komerčních prostor (hotely, garáže, prodejny, ...), které vyžadují údržbu častěji např. jednou ročně.

Pokud budete mít zájem o cenovou kalkulaci, rádi Vám ji zpracujeme, aby Vaše podlahy vypadaly opět jako nové.

Máte doma podlahy, o které se sice pečlivě staráte podle doporučení dodavatele, a přesto je Vaše podlaha zašedlá a matná? Nemusí to být tím, že byste ji udržovali nesprávně. S tímto problémem Vám dokážeme pomoci u nás ve společnosti Podlahy Praha, s.r.o. tím, že použijeme nové hloubkové čištění podlah Bona Deep Clean System.

Úklid podlah je pro většinu z nás povinným pravidelným úklidem podlahových krytin v interiérech i na venkovních podlahách. Každá krytina vyžaduje speciální čistič a vhodný údržbový systém. Použitím nevyhovujícího čistidla nebo postupu může dojít k nevratnému poškození podlahy. Tím zkrátíte její životnost. Profesionálové společnosti Podlahy Praha, s.r.o. nabízí svým klientům vhodné přípravky pro běžné i hloubkové čištění podlah a systémy pro údržbu těchto ploch..

Vhodný výběr prostředků pro hloubkové čištění podlah zdůrazní jejich přednosti

Máte doma nebo ve firmě instalovanou dřevěnou podlahu s povrchem v laku, oleji, nebo tvrdém voskovém oleji, na které je sice patrné, že na ní žijete, ale nepřipadá Vám ještě způsobilá pro kompletní renovaci? Zamyslete se nad tím, že nejspíš nastal čas pro hloubkové čištění podlah, které je verzí údržby mezi běžným úklidem a renovací podlahy.

Osvědčený systém pro hloubkové čištění podlah dodává na náš trh švédský výrobce, společnost Bona. Podle vyjádření výrobce se jedná o systém "oživení podlah" ještě před tím, než bude nezbytná jejich renovace. Podlahy Praha, s.r.o. Vám nabízí tuto novou službu nejen pro komerční, ale také pro bytové podlahy. Hloubkové čištění podlah Bona Deep Clean System používáme pro interiérové i pro exteriérové podlahové krytiny.

V místnostech je hloubkové čištění podlah vhodné pro krytiny s tvrdými i dřevěnými povrchy. Spolehlivě jím oživíme povrchy dlažeb, PVC, vinylových podlah, laminátových plovoucích podlah, ale také dřevěných podlah s povrchovou úpravu lak nebo olej. Tento vysoce výkonný a efektivní postup umí vyčistit Vaši podlahu do hloubky, tak, jak to při běžném úklidu nedokážete. Společnost Podlahy Praha, s.r.o. nabízí svým klientům vhodné přípravky i systém pro hloubkové čištění podlah v interiérech.

Hloubkové čištění Bona Deep Clean System Vám ukáže původní krásu Vaší podlahy

Obvykle postačí jedno přejetí pruhu Vaší podlahy čistícím strojem Bona Power Scrubber a můžete sledovat, jak se Vaše pochozí plocha mění do té podoby, jako když byla nová. Použijeme-li čistič Bona Deep Clean Solution, tak tento pocit z „nové“ podlahy ještě umocníme. Hloubkové čištění podlah Bona Deep Clean System Vám je alternativní možnost, jak se můžeme postarat o Vaši podlahu.

Každou dřevěnou podlahu, na kterou jsme použili hloubkové čištění podlah, musíme po vyčištění ošetřit přípravky, jako jsou poliše, leštěnky, osvěžovače nebo oleje. Tyto prostředky Vám nabízíme od výrobce Bona. Vhodným výběrem těchto přípravků a správným postupem jejich použití, oddálíme u Vaší dřevěné podlahy nutnou intenzivní renovaci. Stroj Bona Power Scrubber je nejúčinnější za použití čisticího přípravku Bona Deep Clean Solution.

Bona Power Scrubber je vhodný pro hloubkové čištění podlah v interiérech i pro exteriérové podlahy

Bona Power Scrubber je čisticí stroj, který provádí hloubkové čištění podlah dvěma rotačními válcovými kartáči. Použitý systém nepoškozuje povrch podlahových krytin. Jiné používané čisticí stroje pracují s horizontálně rotujícími podložkami. Navržený Bona Deep Clean Solution je přípravek, který rozpouští odolné nečistoty a skvrny. Je bezpečný pro použití pro téměř všechny druhy podlahových krytin. Na dřevěné lakované podlahy je výrobcem doporučené ředění 10% přípravku s vodou, zatímco na olejované podlahy pouze 5% roztok čističe.

Bona Deep Clean System doporučujeme jako vhodný postup pro hloubkové čištění podlah v rozlehlejších veřejných a komerčních prostorech. Je vhodný zejména pro důkladné čištění podlah například pro farmaceutické a potravinářské sklady, ve kterých je při skladování komodit kladen požadavek na vysokou úroveň čistoty povrchů. Námi propagovaný systém je přínosný také pro provozovatele tělocvičen, sportovních hal a fitness.

Venkovní terasy dřevěné, kompozitové, ale také kamenné a betonové plochy s ochrannými nátěry umíme také hloubkově vyčistit. Hloubkové čištění podlah v exteriérech našim zákazníkům doporučujeme, protože s ním máme rozsáhlé zkušenosti. Ve společnosti Podlahy Praha, s.r.o. zajišťujeme tuto důkladnou údržbu vždy na začátku a po skončení sezony užívání venkovních pochozích teras. Samozřejmostí je pro nás vyřešení následného ošetření teras speciálními exteriérovými oleji.

Společnost Podlahy Praha, s.r.o. nabízí klientům osvědčené hloubkové čištění podlah

Hloubkové čištění podlah na jiných webech

Hloubkové čištění podlah je prezetováno jak na našem novém webu (Podlahy Praha), tak i na webu Renovace podlah Praha na stránce čištění podlah v sekci údržba podlahy
Informace o podlahových krytinách naleznete na novém webu na stránkách Dřevěné podlahy, Vinylové podlahy a také na stránce Venkovní terasy 

Uvažujete o nové podlaze?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám
+420 702 013 119
Zavolejte nám

×