Terasy fotogalerie inspirace

Terasy fotogalerie inspirace 

Terasy jsou druhem podlahy a jejich závazný výběr je rozhodnutím na několik desetiletí. To si ve společnosti Podlahy Praha s.r.o. uvědomujeme a klientům poskytujeme potřebný čas na rozhodnutí. Zároveň si uvědomujeme, že do nekonečna nemůžeme nabízet materiály, které nejsou ekologicky odbouratelné. Ekologicky vhodné materiály na zpevněné venkovní pochozí terasy najdou naši zákazníci u nás, v Podlahy Praha s.r.o.

Materiály jako dřevo, kompozit WPC, dlažby, kámen nebo beton jsou nejčastěji použité na venkovní terasy. Tyto můžeme označit jako funkční součásti bytových i obchodních budov. Inspirace Vám můžeme nabídnout prostřednictvím fotogalerie, ve které jsou zachyceny námi řešené terasy. Takto si můžete vhodně doplnit Vaše konkrétní představy. Terasy okolo bazénu, jejich zastřešení nebo stavbu schodiště k terase a další prvky musíte nejdříve pečlivě zvážit.

Terasy fotogalerie inspirace - nechte se inspirovat naší fotogalerií

Venkovním pochozím plochám, které jsou součástmi staveb, se říká terasy. Tyto plochy jsou určeny především k praktickým účelům. Terasy bývají větší než balkóny a jsou konstruovány nad úrovní terénu. Fotogalerie terasy, která je dostupná na našich stránkách, může být inspirace například pro řešení Vaší střešní terasy. Plochy teras jsou určeny převážně k pobytu osob za účelem odpočinku a společenských setkání. Dřevěné, kompozitové WPC, dlážděné i kamenné nebo betonové, všechny tyto typy teras jsou funkčními součástmi komerční i bytové zástavby.

Terasy fotogalerie inspirace - s venkovními  plochami máme dlouholeté zkušenosti

My v Podlahy Praha s.r.o. máme dlouholeté zkušenostmi s prodejem a realizacemi venkovních pochozích ploch. Svým zákazníkům dodáváme na klíč venkovní terasy, které si objednají pro své rodinné domy, byty, i pro obchodní plochy. V našem podlahovém studiu umíme představit materiály, které nejčastěji používáme na plochy teras. S konkrétním klientem vždy individuálně probereme úpravu podkladů, zaměření, nabídku materiálů, skladbu i detaily jeho venkovní terasy.  Nabízíme inspiraci formou prezentace našich realizací a bezplatné zpracování cenové nabídky.

Volba pochozího deckingu a profesionální řešení jeho montáže, které uvádíme v naší fotogalerii venkovních teras, mohou fungovat jako inspirace vhodného propojení Vašeho exteriéru s interiérem.

Montáž terasy může majitel uskutečnit také u svého staršího domu. Mějte na zřeteli, že toto řešení nesmí narušit statiku stavby. Naše fotogalerie a vzorky venkovních teras tyto podlahoviny přiblíží těm, kdo o ně mají zájem. Stačí, když si vyberete takovou terasu, která splní všechny Vaše požadavky. Jestliže nemůžete řešit terasu kvůli finanční zátěži najednou, měli byste zvolit její menší velikost nebo její realizaci raději odložit.

Většina zákazníků naší společnosti Podlahy Praha s.r.o. volí jako materiál pro své venkovní terasy dřevěná masivní prkna. Proto se specializujeme na dřevěné terasy, jejich prodej a instalaci. Nabídku dřevin si z pohodlí Vašeho domova prohlédnete prostřednictvím fotogalerie a následně ji můžeme řešit podle vzorků v našem podlahovém studiu v Praze Holešovicích. Jistý druh inspirace pro Vás může být i jejich cenová relace.

Dřevěné terasy Vám u nás nabídneme a rozdělíme je podle typu dřeva, ze kterého je realizujeme::

  • Terasy z Thermowood dřevin
  • Terasy z jehličnatých dřevin
  • Terasy z exotických dřevin

Terasy fotogalerie inspirace - terasy z Thermowood dřevin

Variantou mezi drahými tvrdými exotickými a levnými měkkými jehličnatými dřevinami, jsou terasy z tepelně upraveného dřeva evropských jehličnanů nebo listnatých stromů. Takto upravené dřeviny nazýváme Thermowood. Jde o proces tepelné úpravy měkké dřeviny při teplotě mezi 160 až 215°C. Výsledkem je změna jejich vnitřní struktury a fyzikálních vlastností. Takto upravené dřeviny Vám v podlahovém studiu Podlahy Praha s.r.o. rádi představíme na vzorcích nebo je najdete v sekci fotogalerie na našich stránkách.

Terasy fotogalerie inspirace - terasy z jehličnatých dřevin

Finanční dostupnost a skutečnost, že je jehličnatá dřevina na domech pohledově přiznána, to jsou obvyklé důvody pro volbu těchto dřevin našimi zákazníky. Dalším důvodem může být inspirace podle fotogalerie terasy, která je již namontována. Všechny jehličnany však nejsou na terasy vhodné. My doporučujeme prověřené dřeviny Sibiřský Modřín, Borovice slezská, Borovice stepní a Douglaska. Tyto Vám představí naše fotogalerie a konkrétní vzorky v našem podlahovém studiu.

Terasy fotogalerie inspirace - terasy z exotických dřevin

Tvrdost, stabilita a vysoká hustota asijských a jihoamerických dřevin předurčují tyto exotické materiály jako vhodné pro montáž venkovní terasy. Zaručí terasám vyšší odolnost proti hnilobě dřeva, škůdcům a v neposlední řadě i povětrnostním vlivům. Fotogalerie vhodných exotických dřevin na stavbu venkovní terasy, konkrétně Teaku, Merbau, Ipe, Massaranduby, Bukitu, Badi a Bangkirai Vám vzhled těchto dřevin přiblíží, a může být inspirace pro Vaši novou terasu.

Společnost Podlahy Praha, s.r.o. Vám nabízí rady pro řešení Vaší venkovní terasy. Inspirace můžete čerpat z naší fotogalerie.

Venkovní terasy, ať už dřevěné terasy nebo dřevoplastové terasy nabízíme také na našem druhém webu Podlahy Praha.
Údržba teras je detailněji popsána na webu Renovace podlah Praha. 
×