Strojové čištění podlah

Ve společnosti Podlahy Praha, s.r.o. umíme zákazníkům nabídnout přípravky na běžnou údržbu i vhodný systém pro strojové čištění podlah

Běžné denní čištění podlah je pro většinu z nás otázkou pravidelného úklidu nejen podlahy, kterou máme v interiéru, ale také venku na terase, nebo na balkóně. Musíme si uvědomit, že každý typ podlahové krytiny vyžaduje speciální čisticí prostředek a vhodný čisticí údržbový systém. Pokud použijeme nevhodné, většinou agresivní univerzální prostředky nebo postupy údržby podlah, můžeme způsobit trvalé poškození jejich povrchů, nebo minimálně zkrátit jejich životnost.

Úklidové firmy obvykle používají při čištění svěřených podlah, kromě klasického ručního postupu, také strojové čištění podlah. Pro tento způsob řešení čištění používají universální čističe, které samozřejmě nejsou vhodné pro všechny typy povrchů podlahových krytin. Ve společnosti Podlahy Praha, s.r.o. známe po praktické stránce většinu povrchů podlahových krytin, protože je nabízíme, prodáváme a zároveň instalujeme. O každém povrchu našich podlahových krytin máme přesné informace a dobře víme, co jejich údržba vyžaduje. Strojové čištění podlah, které zákazníkům dokážeme nabídnout, přizpůsobíme každému druhu krytiny.

Při správném výběru čističů pro strojové čištění podlah je možné vyzdvihnout přednosti každé podlahové krytiny

Máte doma nebo v práci podlahu, která je nainstalována již několik let a svědomitě se o ni staráte přesně podle instrukcí prodejce? Přes všechnu Vaši snahu se Vám zdá, že je Vaše podlaha zašlá a opotřebovaná? Máte lakovanou dřevěnou podlahu, na které je vidět, že na ní žijete a že ji užíváte? Pořád nejste pevně rozhodnuti pro její kompletní renovaci? Asi nastal pravý čas pro hloubkové strojové čištění podlah. Jedná se o variantu údržby podlahy, kterou řadíme mezi normální úklid a kompletní renovaci podlahy.

Hloubkové strojové čištění podlah, které nabízí společnost Podlahy Praha, s.r.o. je patentovaným čisticím postupem, který dodává švédský výrobce podlahové chemie, společnost Bona. Podle prohlášení Bona se jedná o proces „oživení podlah ještě předtím, než nastane čas jejich renovace“. Toto je zároveň nabídka, kterou naše společnost Podlahy Praha, s.r.o. představuje Vám, našim zákazníkům. Strojové čištění podlah Bona Deep Clean System je vhodný jak pro podlahy v místnostech, tak pro venkovní terasy a zpevněné plochy s aplikovanou povrchovou vrstvou.

V interiérech je tento systém vhodný pro hloubkové strojové čištění podlah všech druhů povrchů podlahových krytin. Tento systém rychle a efektivně oživí vzhled podlah, jako jsou slinuté dlažby, PVC, vinylové podlahy, laminátové plovoucí podlahy, ale také dřevěné podlahy s povrchovou úpravou lak i olej. Jedná se o efektivní a vysoce účinný proces, při kterém toto strojové čištění podlah provede hloubkový úklid krytiny, kterého běžným úklidem nedosáhnete.

Nabízíme strojové čištění podlah vhodnými čistícími prostředky

Staráte se o Vaši podlahu pečlivě, a přesto Vám připadá opotřebovaná a zašlá? Jedná se o pozvolný proces, který je běžný a vy jej ani nezaregistrujete. Obvykle postačí jedno přejetí části Vaší plochy podlahy čistícím strojem Bona Power Scrubber  a okamžitě můžete pozorovat, jak Vaše podlaha ožívá. Při použití čisticího přípravku Bona Deep Clean Solution tento dojem z „nové“ podlahy ještě umocníte. Strojové čištění podlah Bona Deep Clean System Vám dokáže, že se o své podlahy můžete postarat rychle a efektivně.

Dřevěná podlaha, vyčištěná strojovým čištěním podlah, musí být následně ošetřena vhodnými přípravky, kterými jsou leštěnky, refreshery, poliše, osvěžovače nebo pečující oleje. Tuto údržbu nabízíme k prodeji od výrobců Bona, WOCA nebo OSMO. Při uváženém výběru těchto přípravků a jejich vhodném použití, oddálíte potřebnou rozsáhlou repasi Vaší dřevěné podlahy. Strojové čištění podlah Bona Power Scrubber účinkuje nejefektivněji v kombinaci s čisticím přípravkem Bona Deep Clean Solution.

Bona Power Scrubber je vhodný pro strojové čištění podlah v interiérech

Bona Power Scrubber - strojové čištění podlah hloubkové, čistí roztokem vody a čisticího přípravku mechanicky dvěma rotačními válcovými kartáči. Čištění povrchů podlah provádí do hloubky bez jejich poškození. Podobné, běžně používané stroje, obvykle čistí horizontálně rotujícími podložkami. Bona Deep Clean Solution je čisticí prostředek odstraňující skvrny a nečistoty. Tento čistič je netoxický a je vhodný i pro lakované a olejované povrchy dřevěných podlah. Pro čištění lakovaných podlah doporučuje výrobce použití roztoku 1:10 s vodou, a pro olejované podlahy je vhodný poměr ředění 1:20.

Bona Deep Clean System je vhodný pro strojové čištění podlah velkých komerčních ploch. Jedná se o ekonomicky a technicky zajímavé řešení čištění podlah v potravinářském nebo farmaceutickém oboru, kde je vyžadována extrémně vysoká úroveň čistoty a hygieny povrchů. Tento systém je zároveň vhodný pro tělocvičny, veřejné sportovní haly a fitness studia.

Na dřevěné i dřevoplastové WPC venkovní terasy, i na kamenné a betonové nebo dlážděné venkovní plochy s ochrannými nátěry je možno použít toto strojové čištění podlah. Hloubkové čištění venkovních zpevněných ploch našim zákazníkům vřele doporučujeme. Máme s tímto údržbovým postupem rozsáhlou praxi. Pro funkční údržbu by tento postup měl být použit na začátku a po skončení sezóny jejich používání. Údržba a ošetření dřevěných teras speciálními venkovními oleji například od výrobců BONA, WOCA nebo OSMO je pro nás samozřejmostí.

Ve společnosti Podlahy Praha, s.r.o. zákazníkům doporučujeme strojové čištění podlah systémem Bona.

×