Mop na podlahy

S mopem na podlahy od společnosti Podlahy Praha s.r.o., se zbavíte nepříjemného ohýbání, ždímání a čmouh při vytírání.

PVC, laminát, vinyl, dřevěná podlaha, lepená nebo plovoucí podlaha, to je jen malý přehled toho, jakou můžete mít doma podlahu. Vytírání podlahy kyblíkem s vodou a hadrem na koštěti nepatří zrovna k Vaší oblíbené činnosti? Přemýšlíte jak si tuto „zábavu“ ulehčit a nabídka klasických mopů, které jsou v obchodech, Vás neoslovila? My Vám nabízíme mop na podlahy, který se stane Vaším pomocníkem a práci za Vás udělá téměř sám. Přijďte k nám do společnosti Podlahy Praha s.r.o. a my Vám předvedeme zajímavé řešení pro pravidelný úklid podlahy v domácnosti – Bona spray mop.

Novinka v úklidu podlahových krytin, systém Bona Spray Mop, Vás překvapí svým revolučním systémem na čištění podlah a změní Váš pohled na vytírání. Z vlastní zkušenosti víme, že tato domácí práce není zrovna oblíbenou činností, vytírání universálním prostředkem, rozpuštěným ve vodě. Přenášení kyblíku s roztokem čističe, ždímání mokrého hadru a výsledkem Vám budou přinejmenším šmouhy na podlaze. A je to tak jednoduché! Mop na podlahy Bona Spray Mop je ten kdo Vás těchto nepříjemností zbaví, u nás si jej vyzkoušíte a my Vám ho prodáme.

Bona Spray Mop je mop na podlahy, který si rychle a snadno oblíbíte.

Naprosto dokonalá konstrukce a kvalita Spray mopu od společnosti Bona Vás osloví a nebudete už hledat žádný jiný mop na podlahy. Konečně přestanete hledat úložné prostory na nepraktická, neskladná a nedokonalá košťata na vytírání, parní verse a rotační mopy, která zabírají doma prostor. Můžete zapomenout na ruční ždímání mokrých hadrů. Našim klientům, u nás v naší společnosti Podlahy Praha s.r.o. Vám tento zcela revoluční Bona Spray Mop nabídneme, k ulehčení pracného procesu vytírání.

Mop na podlahy Bona Spray Mop a jeho přednosti:

 • Bezkonkurenční odstranění špíny a skvrn
 • Mop je neustále kdykoliv k dispozici
 • Účinné řešení ochrany a péče o podlahu
 • Vytírání bez kbelíku a vody
 • Netoxické a ekologické čističe

Namáhavé vytírání podlahových krytin Vám tento systém naprosto ulehčí. Nejprve podlahu vyluxujete nebo zametete a pak už jen použijete mop na podlahy Bona Spray Mop. Přípravek na čištění podlahy nanesete z nádržky, která je umístěna na tyči mopu. Jednoduchým stiskem páčky, zabudované v rukojeti mopu, dávkujete přípravek z rozprašovače. Modrým čisticím padem z mikrovlákna, který je uchycen systémem suchého zipu, jednoduše podlahu setřete. Tento mop je přizpůsoben vytírání v těžce dostupných místech, protože je opatřen otočnou hlavou.

Napodobeniny kopírovaného systému Bona Spray Mop, není problém koupit, co plagiátoři nejsou schopni zkopírovat, je patentované složení čisticích prostředků, které tento mop na podlahy používá.

Bona Spray Mop, mop na podlahy je vyráběn v několika verzích, všechny tyto verze mají jedno společné, jednoduchost v ovládání, rychlý úklid a příjemný pocit z dobře vykonané práce.

Varianty typů Bona Spray Mop – mop na podlahy:

 • Bona Spray Mop Express
 • Bona Spray Mop
 • Bona Spray Mop Motion s vibrační hlavicí
 • Bona Spray Mop Curve

Čistící sadu Bona Spray Mop můžete bez obav používat na všechny druhy pevných podlahových krytin v komerčních prostorách i v domácnostech. A vůbec není rozhodující, zda máte na podlaze dlažbu, PVC, vinyl, olejované a lakované dřevo nebo lakovaný korek. Na všechny druhy těchto podlah je mop na podlahy Bona Spray Mop vhodný i z toho důvodu, že na podlahách nezanechává přebytečnou vlhkost.

Výrobce Bona dodává pro svůj mop na podlahy čističe na podlahy, které rozlišujeme podle typů podlahových krytin.

Tři základní řady jsou určeny pro Bona Spray Mop:

 1. Slinuté dlažby, PVC, leštěné kamenné podlahy, vinylové podlahy, laminátové plovoucí podlahy tady všude použijeme Čisticí prostředky na tvrdé povrchy podlah
 2. Čisticí prostředky na dřevěné a korkové lakované podlahy
 3. Čisticí prostředky na olejované dřevěné podlahy

Nádrž (kartuš) je u Bona Spray Mopu, mopu na podlahy, jednoduše doplnitelná čisticím prostředkem. Výrobce dodává náhradní náplně čisticího prostředku, které jsou v naší nabídce na olejované podlahy ve 2,5l balení a na tvrdé a lakované povrchy ve 4l balení. Upozorňujeme na skutečnost, že pouze originální náplň Bona čistič do Bona Spray Mopu Vám zaručí nepoškození mopu. V případě používání universálního přípravku poškodíte mop na podlahu a nebude Vám uznána reklamace.

Výhody, které má mop na podlahy Bona Spray Mop:

 • Dokáže rychle a jednoduše čistit podlahy beze skvrn
 • Má ergonomické řešení do ruky
 • Je speciálně vytvořen pro tvrdé povrchy, dřevěné a korkové lakované podlahy a
 • Dřevěné olejované podlahy
 • Praktická opakovaně doplnitelná nádržka
 • Čistič je šetrný k životnímu prostředí
 • Otočná hlava mopu pro dokonalý úklid špatně dostupných míst
 • Bez aviváže můžete prát čisticí pad

Od výrobce Bona Vám, u nás ve společnosti Podlahy Praha s.r.o., předvedeme mop na podlahy a nabídneme i příslušenství a náhradní náplně.

×