Mop na plovoucí podlahu

Při vytírání podlahy klasickým způsobem, kbelík, hadr, koště a navíc ohnutá záda, ať se snažíme sebevíc, vznikají na podlaze šmouhy. Velkým pomocníkem se pro Vás může stát mop na plovoucí podlahu, který koupíte od společnosti Podlahy Praha s.r.o.

Dřevěnou, laminátovou nebo vinylovou plovoucí podlahu, kterou máte doma právě Vy? Podstupujete každodenní rutinu při vytírání podlahy klasickým způsobem a dokonalý výsledek nikde? Máme pro Vás řešení - nejlepší mop na plovoucí podlahu, který skoro sám za Vás udělá tuto, ne zrovna oblíbenou, činnost. Není to klasický mop, který seženete v každém supermarketu. Bona spray mop je pro Vás správným řešením pro pravidelný a jednoduchý úklid domácnosti. V naší společnosti Podlahy Praha s.r.o. Vám jej rádi předvedeme.

Inovativní úklid podlahových krytin Bona Spray Mop úplně změní Váš pohled na čištění podlah. Odpadne Vám velice nepříjemná a namáhavá domácí práce vytírat podlahu vodou s universálním čisticím prostředkem, nošení a posouvání kyblíku, plného této tekutiny, z pokoje do pokoje, ždímání mokrého hadru rukama, který je stejně po chvilce špinavý a ještě po celou dobu mít ohnutá záda. Bona Spray Mop na plovoucí podlahu Vás těchto všech nepříjemností zbaví, a my Vám ho dokážeme nabídnout a prodat.

Nejlepší mop na plovoucí podlahu je Bona Spray Mop, který se stane Vašim oblíbeným pomocníkem.

Prakticky navržený a kvalitně vyrobený, to je Bona Spray Mop na plovoucí podlahu, a proto už nemusíte investovat do žádného méně kvalitního výrobku. Neustálé zkoušení nepraktických a nedokonalých mopů na vytírání, rotačních mopů nebo dokonce parních mopů, které jsou neskladné a doma akorát překáží, můžete vyřešit zakoupením Bona Spray Mopu. Skoncujte s neustálým ždímáním mokrých hadrů. Nabízíme Vám, našim klientům, ulehčení domácího úklidu.

Přijďte k nám do Podlahy Praha s.r.o., Bona Spray Mop na plovoucí podlahu si zde vyzkoušejte, a jistě neodejdete s prázdnou

Bona Spray Mop na plovoucí podlahu a jeho výhody:

 • Péče a ochrana podlahy
 • Skvrny, nečistoty a špína jsou účinně odstraněny
 • Kdykoliv je mop připraven k použití
 • Pryč s kbelíkem a vodou
 • Ekologické a netoxické čistící přípravky
 • Jednoduchý a účinný postup úklidu s tímto údržbovým systémem Vás osloví. Podlahu vyluxujete nebo zametete a použijete mop na plovoucí podlahu Bona Spray Mop. Na tyči mopu je prakticky řešená nádobka s rozprašovačem a prostředkem na čištění podlahy. Ovládací páčkou, která je v rukojeti mopu přípravek jednoduše nanesete. Poté setřete čistícím padem z mikrovlákna uchyceným na mopu systémem suchého zipu. Vytírání v těžko přístupných místech Vám usnadní otočná hlava mopu.

Na trhu se setkáváme i se zkopírovanými systémy Bona Spray Mopu, ty ale nemají stejné složení čisticích prostředků, které jsou používané pro tento mop na plovoucí podlahu.

Variant Bona Spray Mopu je několik, ale v principu mají jedno společné - jednoduché ovládání, rychlý a efektivní úklid prostřednictvím tohoto mopu na plovoucí podlahu a méně času stráveného úklidem. 

Varianty typů Bona Spray Mop – mop na plovoucí podlahu:

-       Bona Spray Mop

-       Bona Spray Mop Express

-       Bona Spray Mop Curve

-       Bona Spray Mop Motion s vibrační hlavicí

Úklid podlah komerčních prostor a domácností s různými typy podlahových krytin, tam všude můžeme použít čisticí sadu Bona Spray Mop. Ať už máte doma na podlaze PVC, dlažbu, vinyl, lakované nebo olejované dřevo, ale i lakovaný korek, můžete tuto čisticí sadu použít. Tento systém je vhodný pro všechny podlahy, jelikož nezanechává přebytečnou vlhkost. Je to jedna z výhod, které má tento mop na plovoucí podlahu.

Čističe Bona, určené pro tento mop na plovoucí podlahu, jsou netoxické a ekologické. Rozlišujeme je podle typů podlahových krytin, na které jsou použity.

Pro Bona Spray Mop – mop na plovoucí podlahu, jsou určeny tři základní řady:

 • Čisticí prostředky na tvrdé povrchy podlah, které používáme na dlažby, kamenné podlahy leštěné, PVC, vinylové podlahy, laminátové plovoucí podlahy
 • Čisticí prostředky na dřevěné a korkové lakované podlahy
 • Čisticí prostředky na olejované dřevěné podlahy

Nádržka na čisticí prostředek pro tento mop na plovoucí podlahu je velice jednoduše doplnitelná.

Náhradní náplně čisticího prostředku prodáváme na tvrdé a lakované povrchy ve 4 litrovém a na olejované podlahy ve 2,5 litrovém balení. Originální náplň Bona čistič do Bona Spray Mopu Vám zaručí kvalitní úklid i údržbu. V případě, že použijete jiný, universální čistič, hrozí poškození mopu na plovoucí podlahu a nebude Vám uznána reklamace.

Mop na plovoucí podlahu od výrobce Bona a jeho vlastnosti:

 • Jeho použití je široké a zahrnuje dřevěné olejované podlahy, dřevěné a korkované lakované podlahy i tvrdé podlahoviny
 • Je dobře tvarovaný
 • Praktická doplnitelná nádrž
 • Čištění podlah bez námahy a nepříjemných skvrn
 • Ekologický čistič
 • Otočná hlava mopu usnadní úklid v těžko dostupných místech
 • Vypratelný čisticí pad (bez aviváže)

Mop na plovoucí podlahu od společnosti Bona, jeho příslušenství a náhradní náplně najdete u nás, ve společnosti Podlahy Praha s.r.o.

×