Masivní mozaiky, parkety

Masivní mozaikyPrůmyslové mozaiky jsou na našem trhu spíše novinkou. Jejich nezaměnitelnou podobu podtrhují zejména zvláštnosti exotických dřevin. Některé druhy dřevěných mozaik je možno lepit i na podlahové vytápění. Často bývají také používány k obkladům koupelen a schodišť. Mozaiky z masivu se tak vrátily do dnešních interiérů. Své místo tu měly téměř vždy, jen jejich obliba se časem zmenšila. Populární byly mozaiky zejména dubové, bukové či jasanové - a to kvůli své cenové dostupnosti. Dnes je vše jinak a dá se říci, že přichází doba "kantovky".

Masivní mozaiky - široká nabídka

Dnešní nabídka dřevěných mozaik z masivu zahrnuje kromě obvyklých druhů dřevin i exotické dřeviny jako například akázii, kempas, jatobu, teak, wenge či dokonce iroko a afromosii. Velmi zajímavé jsou též kombinace různých dřevin nebo extra jemné proužky.

Průmyslové dřevěné mozaiky jsou dodávány jako polotovar, je nutné je celoplošně přilepit, následně vybrousit, vytmelit a povrchově upravit lakem nebo olejem. Délka a šířka proužků může být různá.

Masivní mozaiky - také by Vás mohlo zajímat

Dvouvrstvé dřevěné podlahy
Třívrstvé dřevěné podlahy
Masivní podlahy  

Masivní mozaiky - podobné stránky na naších jiných webech

Renovace dřevěných podlah na webu Renovace podlah Praha
Masivní mozaiky
nabízíme i na naší nové webové stránce -> Podlahy Praha 
×