Masáže Praha Vršovice

Na této stránce vám představíme Studio Oblouková, které nabízí masáže Praha a lekce jógy. Pro studio je nejdůležitějším faktorem spokojenost klientů. Velmi si zakládají na individuálním přístupu k zákazníkům. I díky tomu se po masáži Praha budete cítit spokojeni a nabití energií.

Masáže Praha Vršovice - proč studio Oblouková?

Níže vám uvádíme v bodech ty nejdůležitější důvody proč si zrovna vybrat masáže Praha právě ve Studiu Oblouková.

  • nabízejí harmonizační a antistresovou masáž hlavy a obličeje, šíje, masáž zad, paží, břicha, nohou, masáž chodidel a reflexní masáž
  • dotekem řeší bolestivé a chronické stavy
  • masáže jsou jedinečné, citlivé a vždy s individuálním přístupem
  • masáže Praha, které mají léčivý přesah
  • výborná dostupnost z centra Prahy
  • masáže plosek chodidel, Havajské masáže Lomi Lomi, fonoforéza, reflexní terapie a další
  • profesionální přístup péče o tělo při jakékoliv pocedúře
  • nabízejí opravdu velkou škálu různých masážních technik
  • vždy budete mít čas na vstřebání zážitku z masáže. Je zde určen čas na doznění po masáži.
  • 15 let zkušeností a zavedené studio
Stejně jako my v Podlahy Praha máme několikaletou zkušenost s podlahovými krytinami (dřevěné podlahylinoleumplovoucí podlahy) a snimi spojenými službami, tak i v tomto masážním studiu masérky svému oboru dokonale rozumí a disponují několikaletou praxí.

Masáže Praha - co vám mohou přinést

Masáže Praha se kterými se ve studiu setkáte, pro vás budou mít především význam duševní či psychický. U procedury se lze zastavit a vnímat své nitro a najít v něm klid - duševní rovnováhu. Cílem by pro vás mělo být si toto uvolnění těla i mysli postupně převést do běžného života a do každodenních činností. Masáže Praha se tak pro nás mohou stát podporou na cestě k sobě, ke svému vnitřnímu já.

Masáže Praha - s čím se můžete setkat?

Masáže Praha - techniky z bodyterapie

Jedná se o techniku jemných doteků pronikajících na úroveň svalů a kloubů. Tyto doteky jsou vhodné při psychickém přetížení a zároveň vám pomůžou uvolnit zatuhlé či unavené svaly.

Masáže Praha - podpůrné a stabilizační techniky

Vhodné při chronických bolestech či po úrazech. K podpoře a stabilizaci používají tejpovací pásky, které dokáží profesionálně nalepit.

Masáže Praha - lávové kameny

Masáž lávovými kameny je vhodná pro prohřátí a zklidnění vašeho těla. Masáže Praha, které provádíme lávovými kameny, jsou jednou z nejlepších terapií na celkovou relaxaci a regeneraci organismu. Spojení tepla, které přírodní kameny vyzařují a speciálních masážních technik zaručí dokonalý zážitek

Masáže Praha - mechanické baňky

Masáže Praha ve studiu Oblouková mohou probíhat i s mechanickými baňkami. Tato metoda přispívá k celkovému uvolnění a detoxikaci těla. Díky baňkám dokáží masérky mírnit či zcela odstranit celulitidu, bolesti zad a kloubů. U tohoto druhu masáže jsou používány tzv. suché baňky, kde vzniká podtlak, který způsobí přisátí oněch baněk na pokožku, tím se vytvoří podtlak, který uvolní podkoží. Baňkami, také mohou být prováděny masáže.

Masáže Praha - vibrační ladičku

Mimo masáže Praha se ve studiu můžete setkat i s vibračními ladičkami. Díky zvukovým vibracím mají schopnost měnit naše vnitřní rozpoložení, naši mysl, emoce i celé tělo. Vyladí, tak vaše tělo a mysl zpět do původní harmonie.

Masáže Praha - tibetskou mísu a tibetské činelky

Tibetská mísa a tibetské činelky mají zklidňující a harmonizující účinky. Díky tónům, kterých lze tibetskými činelkami dosáhou se můžete dostat až do stavu meditace. Zvuk činelek usměrňuje tok energie v těle a to má výborný vliv na centrální nervovou soustavu.

Masáže Praha - masážní oleje

Ve studiu Oblouková používají na masáže Praha oleje značky Rituals. Mimo to vám také mohou nabídnout možnost si vybrat mezi prvotřídními ajurvédskými oleji značky Siddhalepa, oleji v Bio kvalitě Saloos či oleji značky Hawai obsahující jojobový, mandlový a slunečnicový olej v kombinaci s jasmínem, růžovým dřevem a ylang-ylangem.

Masáže Praha Vršovice vás jistě nezklamou

Všechny masáže Praha, které vám Studio Oblouková nabízí, provádí již řadu let. Ve studiu se setkáte pouze s lidmi, kteří mají několikaletou zkušenost, praxi a touhu po sebezlepšení na základě zpětné vazby od klientů. Díky tomu bude vaše masáž vždy jenom lepší. Klienti se do studia vždy znovu rádi vracejí. Neváhejte využit jejich služby, ať už jde o masáž či jógu. Vše probíhá v rodinné atmosféře, kde se budete cítit dobře a skvěle si odpočinete.


×