Luxusní koupelny

Luxusní koupelny Praha si můžete prohlédnout v Dorint DG Centrum. Jedná se o vzorkovou prodejnu  na Praze 3 s odborným personálem, který vám vše ukáže a doplní informacemi, které vám pomohou vybrat ty správné zařízení. V této prodejně luxusních koupelen jsou produkty od značek, které zásadním způsobem určují trendy v oblasti moderních koupelnách. V prodejně naleznete luxusní koupelny a  veškerá zařízení, které pod tuto oblast spadají (koupelnové vanyvodovodní bateriekoupelnové radiátoryobklady do koupelen a sprchové kouty).

Koupelny Praha - pro inspiraci doporučujeme tyto stránky

Pro více informací o luxusních koupelnách volejte na číslo
774 221 009

UKÁZKOVÁ PRODEJNA LUXUSNÍ KOUPELNY PRAHA
DORINT DG CENTRUM
Prokopova 2856/10
130 00 Praha 3

Nadnárodní společnost Dornbracht Group se za 60 let své existence stala leaderem ve výrobě prémiových armatur (významně se podílela na vývoji), jak v designu tak architektuře, ale i v samotné technologii. Začátkem roku 2001 se stala součástí koncernu Dornbracht Group také společnost Alape. Mezi výrobci sanitárních zařízení má tato společnost velké jméno a uznání. V DG centru v Praze na Žižkově Vám luxusní baterie Alape osobně představí. Proškolení pracovníci vám pomohou s výběrem.

Koupelny Praha - vzorkovna Dorint DG centrum např. nabízí:

Koupelny Praha - Villeroy&Boch

Villeroy Boch je společnost s dlouhou s historii, která začíná již v 18. století. Od té doby se této německé společnosti podařilo vybudovat přední pozici na trhu se sanitárnímy zařízenímy. Společnost spolu s ostatními významnými firmami, které zde uvádíme určuje trendy moderních koupelen. Villeroy&Boch vyrábí nádobí a keramické dlaždice. Jejich sanitární zařízení, vany, sprchové vaničky a jiné vybavení pro moderní koupelny jsou velmi vyhledávaným zbožím po celém světě.

Produkty Villeroy&Boch se vyrábějí ze sanitární keramiky s použitím technologie CeramicPlus. Jedná se o speciální nátěr, který je schopen udržovat zařízení čisté - nečistoty a kamenné usazeniny se nepřichytí na umyvadle či vaně.

Luxusní koupelny – Dornbracht

Dornbracht je znám jako firma, která používá ty nejkvalitnější materiály a nejnovější technologie, které jsou krok před konkurencí a vše zastřešuje krásný luxusní design. Díky jednotnému charakteristickému stylu všech jejich produktů je možné nezávisle na designu a sérii jejich výrobky libovolně kombinovat. 

Dornbracht vám například nabízí luxusní baterie, které jsou charakteristické svými přísnými redukovanými tvary, na mělký, široký odtok. V sortimentu jsou i luxusní baterie, které mají speciálně vyvinutý perlátor ve tvaru 40 vodních paprsků.

Luxusní koupelny - sanitární "Alape" vybavení

Sanitární vybavení od firmy Alape vám pomůže navodi ve vaší koupelně pocit luxusu. Firma se nezaměřuje pouze na technologii, ale také na luxuní design. Jejich výrobky již při pouhém pohledu vypadají blahobytně a moderní luxusní koupelna díky jejich umyvadlům ihned navodí tu cílenou atmosféru, kterou chcete z koupelny cítit. Další výhodou, kterou vám jejich glazírovaná umyvadla přínáší je, že se dají kombinovat v několika verzích, a díky tomu splní požadavky i těch nejnáročnějších klientů.


×