Laminátová podlaha

V každém komerčním i bytovém prostoru je potřeba dříve nebo později řešit novou podlahu či renovaci stávající podlahové krytiny. Finančně méně náročným a přesto zajímavým řešením je laminátová podlaha. Společnost Podlahy Praha, s.r.o. je dlouholetým dodavatelem tohoto typu podlahové krytiny a dokáže svým zákazníkům nabídnout široké spektrum dekorů, typů a provedení této podlahoviny. 

Laminátová podlaha je vhodným řešením pro všechny typy interiérů

Renomovaní výrobci směřují na náš trh rozsáhlé řady tohoto typu podlahové krytiny. Zákazník se mezi nimi může orientovat nejen podle dekorů, ale také podle požadované zátěže. V široké nabídce není pouze laminátová podlaha pro běžné použití v bytovém prostoru, ale i v provedení, určené pro silně zatěžované komerční prostory. V obytných prostorách ještě řešíme, jaké bude zatížení podlahy v jednotlivých místnostech.

Podle těchto hledisek profesionálové z Podlahy Praha, s.r.o. doporučují a pomáhají vybrat našim zákazníkům laminátovou podlahu, která bude pro jejich potřeby nejvhodnější. Do komerčních prostor navrhujeme vždy podlahu s nejvyšší deklarovanou zátěží, určenou právě pro tento typ prostor. Správnou volbou zátěžové třídy zajistíme co nejdelší životnost nové podlahy.

Laminátová podlaha vytvoří příjemné prostředí 

Nespornými klady jsou skutečnosti, že laminátová podlaha má zejména velmi příznivou pořizovací cenu, velmi snadnou a rychlou montáž, širokou škálu dekorů, povrchových úprav a rozměrů lamel. Dekor na laminátové podlaze nemusí vždy nutně zobrazovat klasické prkno, může mít vzhled podlahových palubek, parket, kamene, dlažby nebo třeba abstraktních vzorů. V nabídce společnosti Podlahy Praha se můžete setkat nejen se standardními rozměry lamel této podlahy, ale můžeme Vám nabídnout i extra velká prkna nebo formát obdélníkových dlažeb.

Každá laminátová podlaha, dodaná naší společností Podlahy Praha, s.r.o. disponuje ucelenou řadou doporučených doplňků, kterými jsou například vhodné podložky, soklové a přechodové lišty, schodové hrany nebo systém údržby. Většina výrobců této podlahy ve svém portfoliu zahrnuje pohledové doplňky řešené přímo v dekoru dané laminátové podlahy.

Laminátová podlaha – pokládka

Laminátová podlaha se montuje systémem, který je nazýván jako zámkový plovoucí. Jde o montáž pomocí zámků (vyřezávaných drážek), umístěných na všech stranách jednotlivých dílců. Dílce, spojené zámky, se pokládají na kročejovou izolaci, umístěnou na paronepropustné folii na rovném pevném podkladu. Pokud si klient správně vybere, kvalitní laminátová podlaha jej, po profesionálně provedené pokládce podle přesného technologického postupu montáže, odmění příjemnou dlouhotrvající funkčností. 

V nabídce společnosti Podlahy Praha, s.r.o. není pouze laminátová podlaha, ale i další podlahové krytiny. Ke každé námi dodané podlaze umíme našim klientům nabídnout vhodné doplňky k instalaci i správné přípravky na denní čištění a údržbu. Laminátová podlaha od nás není pouze o doporučeném výběru, zahrnuje samozřejmě kompletní servis. Toto platí pro jakýkoliv typ podlahové krytiny. Volbou vhodné údržby a správným přístupem k jejich používání prodloužíte životnost svých podlah.

Laminátová podlaha - výhody

  • Možný výběr z široké škály dekorů
  • Nízká pořizovací cena
  • Rychlá, snadná a čistá montáž
  • Zdravotní nezávadnost
  • Snadná údržba
  • Vysoká odolnost
  • Vhodná pro teplovodní podlahové vytápění

Laminátová podlaha - skladba

  • Pochozí dekorativní vrstva - laminátová podlaha a její charakter je určen právě touto dekorativní folií, která zároveň stanovuje přípustné zatížení
  • Nosná vrstva je vyrobena z HDF desky, která je opatřena na všech stranách zámky.
  • Některá laminátová podlaha je na spodní straně nosné desky opatřena kročejovou izolací.

Laminátová podlaha  - co všechno Vám můžeme nabídnout

Laminátová podlaha, která je vyráběna u zavedených evropských výrobců této podlahové krytiny, je nedílnou součástí nabídky společnosti Podlahy Praha, s.r.o. Jedná se o výrobek velmi vysoké kvality v širokém spektru dekorů a provedení. Naše klienty dokážeme zaujmout také velkým rozsahem cenových variant této podlahy. Další výhodou naší nabídky je rozsáhlý výběr doplňků, kterými jsou obvodové lišty, přechodové lišty, schodové hrany a podložky, bez které se laminátová podlaha neobejde.

V podlahovém studiu naší společnosti Podlahy Praha, s.r.o. v ulici Komunardů 38, Praha 7 se Vám budou věnovat ochotní profesionálové, kteří mají dlouholeté zkušenosti s podlahami, rádi Vám odborně poradí a upozorní Vás na většinu pozitivních i negativních aspektů, které laminátová podlaha zahrnuje. Umíme Vám pomoci a poradit s vhodným výběrem podlahy a doplňků přesně podle Vašich požadavků, charakteru řešených prostor a účelu užití. Většinu námi nabízených podlahových krytin můžete v našem studiu spatřit na vzorcích.

Podlahy Praha, s.r.o. není pouze prodejcem podlah, dokážeme Vám nabídnout dodání a kompletní servis při montáži podlah včetně následné údržby. Naši specialisté Vám pomůžou podlahu vybrat, zaměří ji a navrhnou její optimální pokládku, nutnou renovaci nebo údržbu. Disponujeme profesionálními odborníky ve svém oboru. Naším cílem je Vaše spokojenost. Našim klientům zaručujeme seriózní smluvní podmínky, profesionální úroveň nabízených činností a kompletní záruční a pozáruční servis.

Věříme, že námi dodaná laminátová podlaha Vás potěší!

×